صرافی مت گاکس (Mt. Gox) تاریخ پرداخت غرامت کاربران را یک سال عقب انداخت

صرافی مت گاکس (Mt. Gox) تاریخ پرداخت غرامت کاربران را یک سال عقب انداخت

نوبواکی کوبایاشی، سرپرست تصفیه صرافی ارز دیجیتال مت گاکس (Mt. Gox)، رسماً مهلت بازپرداخت طلبکاران صرافی را از 31 اکتبر 2023 به 31 اکتبر 2024 تغییر داد.

تأخیر مجدد در بازپرداخت بدهی کاربران مت گاکس

کوبایاشی در نامه ای در 21 سپتامبر نوشت که با مجوز دادگاه منطقه توکیو، مهلت بازپرداخت به کاربران را تمدید کرده‌است. این مهلت مربوط به بازپرداخت‌های اولیه، بازپرداخت زودهنگام یکجا و بازپرداخت دوره‌ای می‌باشد. او همچنین توضیح داد که برای آن دسته از طلبکاران که اطلاعات لازم را ارائه کرده‌اند، بازپرداخت‌ها به ترتیب از اواخر سال جاری انجام خواهد شد. او خاطرنشان کرد که بسته‌به شرایط، احتمال تغییر در برنامه زمان‌بندی وجود دارد و هنوز زمان مشخصی برای بازپرداخت به هر طلبکار تعیین نشده‌است.

صرافی مت گاکس، درحال‌حاضر حدود ۱۴۲۰۰۰ بیت کوین، ۱۴۳۰۰۰ بیت کوین کش و ۶۹ میلیارد ین ژاپن (حدود ۴۵۶میلیون دلار) دارایی دراختیار دارد. این پلتفرم یکی از اولین صرافی‌های ارز دیجیتال بود که زمانی بیش از 70 درصد از معاملات انجام‌شده در فضای بلاکچین را به عهده داشت.

پس از یک هک بزرگ در سال 2011، متعاقباً در سال 2014 مت گاکس ادعای ورشکستگی کرد و سایت آن به کلی از دسترس خارج شد. پیامد این موضوع  بر حدود 24000 کاربر تأثیر گذاشت و منجر به از دست‌رفتن 850000 بیت کوین آن‌ها شد.

منبع cointelegraph.com

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.