بلک راک و بیت وایز اصلاحیه‌های جدید جهت عرضه ETF اسپات بیت کوین خود را به SEC ارسال کردند

بلک راک و بیت وایز اصلاحیه‌های جدید جهت عرضه ETF اسپات بیت کوین خود را به SEC ارسال کردند

غول مدیریت دارایی بلک راک و بیت وایز روز دوشنبه اصلاحیه جدیدی برای درخواست ETF اسپات بیت کوین خود را به کمیسیون بورس آمریکا ارسال کردند. این رگولاتور هنوز هیچ ETF  اسپات بیت کوین را تأیید نکرده‌است و تا کنون تمام درخواست‌ها را به تعویق انداخته‌است. تحلیلگران می‌گویند که با این حال، این اقدامات می‌تواند نشان‌دهنده ادامه روند باشد.

روند در حال طی شدن است

جیمز سیفارت، تحلیلگر بلومبرگ، در X نوشت:« چرخ هنوز در حال چرخش است. هم SEC و هم شرکت‌های متقاضی سخت کار می‌کنند تا همه چیز را حل کنند. این اصلاحیه‌ها احتمالاً نتیجه بسیاری از مکالمات و ساعات کار زیاد بین هر دو طرف است.» در اصلاحیه جدید بلک راک، جزییات بیشتری در رابطه با سیاست‌های ضدپولشویی خود ارائه‌کرده و از اینکه از ارائه‌دهندگان معتبر خدمات شخص ثالث استفاده می‌کند به SEC اطمینان داده‌است. پرونده اصلاح‌شده بلک‌راک شامل توضیحات جدید و در مورد اقداماتی است که متولی صندوق برای نظارت بر تغییرات غیرعادی قیمت بیت کوین انجام خواهد داد.

قیمت بیت کوین در بحبوحه گمانه زنی‌ها مبنی بر اینکه SEC در حال آماده‌شدن برای تایید نهایی یک صندوق اسپات می‌باشد، افزایش یافته‌است. بزرگترین ارز دیجیتال جهان بر اساس ارزش بازار طی ماه گذشته 20.6 درصد افزایش یافته‌است و در حال حاضر کمتر از 42000 دلار معامله می‌شود.

بلک‌راک همچنین اعلام کرد که ۱۰۰٬۰۰۰ دلار سرمایه اولیه برای برنامه ETF اسپات بیت کوین خود دریافت کرده است. در این پرونده آمده است که سرمایه‌گذار با خرید ۱۰۰٬۰۰۰ دلار سهام در ۲۷ اکتبر (۵ آبان) موافقت‌کرده و ۴٬۰۰۰ سهام اولیه به قیمت هر سهم ۲۵ دلار دریافت کرده‌است. صندوق «آی‌شیرز بیت کوین تراست» بلک‌راک، صندوق آی‌شرز بیت کوین تراست (iShares Bitcoin Trust) شرکت بلک راک برخلاف ETFهای فیوچرز، به جای قراردادهای آتی روی خود بیت کوین سرمایه‌گذاری می‌کند. این صندوق یکی از ۱۳ درخواست برای عرضه ETF اسپات بیت کوین است که در انتظار تأیید کمیسیون بورس آمریکا می‌باشد.

منبع

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.