استاندارد چارترد بنک: قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۴ به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد

استاندارد چارترد بنک: قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۴ به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد

شرکت چندملیتی خدمات مالی و بانکداری استاندارد چارترد که یکی از مهم‌ترین بانک‌ها در بریتانیا محسوب می‌شود در گزارشی جدید پیش‌بینی کرد که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۴ به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد.

جف کندریک و تیم تحلیلی وی در این بانک می‌گویند محرک بعدی برای چنین افزایش قیمتی، تأییدیه‌ چندین درخواست ETF بیت‌کوین است که احتمالاً زودتر از آنچه انتظار می‌رود انجام خواهد گرفت. این تیم همچنین یادآور شد که هاوینگ بعدی بیت کوین، که انتظار می رود در اواخر آوریل ۲۰۲۴ رخ دهد، دلیل دیگری برای افزایش قیمتی خواهد بود.

بیت کوین به یک ذخیره ارزش جهانی تبدیل‌ شده است

استاندارد چارترد در گزارش خود اظهار داشت که تقاضا برای بیت کوین به دلیل عوامل مختلفی از جمله افزایش‌پذیرش بیت کوین توسط شرکت‌ها و نهادهای مالی در حال افزایش است. این بانک همچنین معتقد است که مردم از بیت کوین برای محافظت از دارایی‌های خود در برابر تورم استفاده می‌کنند و آن را یک ذخیره ارزش به شمار می‌آورند.

تحلیلگران اظهار داشتند: «به زبان ساده، همه چیز همانطور که انتظار داریم پیش می‌رود.» و سلطه بیت کوین دست نخورده باقی می‌ماند. گفتنی است سهم این ارز دیجیتال از کل بازار دارایی‌های دیجیتال از 45 درصد در ماه آوریل به 50 درصد افزایش یافته‌است.

این پیش‌بینی تکرار گفته‌های این بانک در آوریل سال جاری است که رویترز به اشتراک گذاشته‌بود. در آن زمان، آن‌ها پیش‌بینی می‌کردند بیت‌ کوین در ۲۰۲۴ به قیمت ۱۲۰ هزار دلار برسد. این بانک اعلام کرد که «بهار کریپتو» آغاز شده‌است و بیت‌ کوین تا پایان سال آینده شش رقمی خواهد شد.

منبع

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.