اندیکاتور بولینگر باندز بیت کوین حاکی از دو برابر شدن قیمت طی سه ماه آینده است

اندیکاتور بولینگر باندز بیت کوین حاکی از دو برابر شدن قیمت طی سه ماه آینده است

بر اساس برداشت تحلیلگران اندیکاتور پرکاربرد بولینگر باندز در تحلیل قیمت بیت کوین، ارزش این ارز دیجیتال تا ماه جولای می‌تواند دو برابر قیمت فعلی 69000 دلاری خود شود.

به طور دقیق، تحلیلگری با نام مستعار تک‌دِو (TechDev) به 440000 دنبال کننده خود در X گفت کندل بیت کوین دو ماه متوالی است که بالاتر از سقف بولینگر باندز بسته شده‌است. او افزود هر بار که در گذشته برای بیت کوین این اتفاق می‌افتاد، قیمتش طی سه ماه بعد دو برابر می‌شد. با حساب پیش‌بینی TechDev قیمت بیت کوین تا 3 ماه دیگر به حدود 140 هزار دلار خواهد رسید.

در تحلیل تکنیکال، بولینگر باندز ابزاری است که تکانه و نوسان یک دارایی را در محدوده معینی اندازه گیری می‌کند. به طور معمول، هنگامی که قیمت‌ها باند بالایی را لمس می‌کنند، می‌تواند نشان دهنده سیگنال خرید بیش از حد باشد در حالی که لمس باند پایین نشان‌دهنده فروش بیش از حد دارایی است.

با این حال، بولینگر باندز تنها یکی از صدها اندیکاتور تکنیکالی است که در دسترس تحلیلگران می‌باشد. از نظر وب‌سایت اینوستوپدیا (Investopedia)، با توجه به استفاده بولینگر باندز از داده‌های قیمت و نوسانات گذشته، بیشتر واکنش‌پذیر است تا پیش‌بینی‌کننده. معیارهای این اندیکاتور همچنین می‌توانند در بازارهای اوج گاوی و خرسی بسیار متفاوت باشند.

در همین حال، آنتونی اسکاراموچی، مدیرعامل اسکای‌بریج کپیتال در 6 آوریل پیش بینی کرد که بیت کوین می‌تواند در طول چرخه به 170000 دلار برسد. اسکاراموچی می‌گوید بیت کوین در نهایت می‌تواند حدود نیمی از ارزش کل بازار جهانی طلا معامله شود.

منبع

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/iranital/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420