بیت کوین پس از رسیدن به اوج قیمت نُه ماه گذشته خود، در آستانه ثبت 28 هزار دلار است

بیت کوین پس از رسیدن به اوج قیمت نُه ماه گذشته خود، در آستانه ثبت 28 هزار دلار است

پس از اینکه ارزهای دیجیتال صعود خود را در روز جمعه آغاز کردند و بیت کوین برای دومین بار در این هفته از 27000 دلار بالاتر رفت، قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال تقریباً تمام ضررهای خود را از سال 2022 جبران کرد.

در روزهای اخیر، بازار کریپتو از چنگال خرس ها فرار کرده‌است و اکثر ارزهای دیجیتال وارد فاز صعودی شده‌اند. بر اساس آمارهای وب‌سایت کوین‌گکو، در حال حاضر بیت کوین در آستانه قیمت ۲۸ هزار دلار است که بالاترین میزان از ۹ ماه پیش تاکنون است. در زمان انتشار این خبر با قیمت ۲۷۵۱۹ دلار معامله می‌شود که نسبت به هفته قبل ۳۶ درصد افزایش دارد. بر اساس آخرین داده‌ها، قیمت بیت کوین در دو هفته گذشته 22 درصد و در 30 روز گذشته 13 درصد افزایش یافته‌است. این افزایش، ارزش بازار ارزهای دیجیتال در سراسر جهان را بیش از 5.4 درصد افزایش داده‌است. در حالی که برخی از کارشناسان بازار می گویند که این یک جهش قیمتی کوتاه مدت است، به نظر می‌رسد یک حرکت صعودی مهم در پیش رو باشد.

گفتنی است یکی از دلایل این رشد اخیر قیمتی بیت کوین و بازار کریپتو مربوط به خبر تزریق 300 میلیارد دلار سرمایه در قالب وام به بانک‌های درگبر بحران نقدینگی در ایالات متحده می‌باشد.

منبع bitcoinist.com

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

ریپل چیست؟
ریپل چیست؟
ریپل یکی از معروف‌ترین ارزهای دیجیتال با سرعت تراکنش بالا و هزینه انتقال بسیار است.…
فهرست