شور و اشتیاق برای هاوینگ بیت کوین روند خروج سرمایه از ETF ها را شکسته است

شور و اشتیاق برای هاوینگ بیت کوین روند خروج سرمایه از ETF ها را شکسته است

سرمایه‌گذاری‌ها در بازار ETF بیت کوین ایالات متحده درست قبل از روز هاوینگ یک جریان مثبت خالص را ثبت کردند. آن هم پس از پنج روز روند خروجی متوالی که از 12 آوریل وجود داشت شروع شده بود.

با پیش‌بینی افزایش ارزش بازار پس از هاوینگ، استراتژی‌های سرمایه‌گذاری در سرتاسر جهان، افزودن بیت کوین به پرتفوی‌های موجود را توصیه می‌کنند. بازار ETF بیت کوین از این استراتژی پیروی کرد و در عین حال به جریان خروجی سرمایه که از 12 آوریل وجود داشت، پایان داد.

طبق داده‌های وب‌سایت فارساید (Farside)، اکوسیستم ETF بیت کوین ایالات متحده به دلیل عدم مشارکت سرمایه‌گذاران، برای پنج روز متوالی بین 12 تا 18 آوریل، جریان خروجی را ثبت کرد. این خروجی‌ها عمدتاً به صندوق گری‌اسکیل بیت کوین تراست (GBTC) نسبت داده‌می‌شود که از ژانویه زمانی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ETFهای بیت کوین را تأیید کرد، شاهد خروج سرمایه زیادی بوده‌است.

با این حال، در 19 آوریل، 5 مورد از 10 ETF تاییدشده جریان‌های ورودی سرمایه را ثبت کردند که بر خروجی GBTC سایه انداخت و در مجموعاً 30.4 میلیون دلار به این بازار آورد.

جدا از جمع خروجی 47.6 میلیون دلاری از GBTC (45.8 میلیون دلار) و ETF شرکت فیدلیتی (1.8 میلیون دلار)، صندوق بیت کوین بلک‌راک درست قبل از شروع رویداد هاوینگ بیت کوین، 54.8 میلیون دلار واریز سرمایه را تجربه کرد.

سایر شرکت‌هایی که ورودی سرمایه را به ETF خود جذب کردند شامل بیت‌وایز با 4.9 میلیون دلار، آرک توپنی وان شیرز با 12.5 میلیون دلار، اینوسکو گلکسی با 3.9 میلیون دلار و فرانکلین تم‍لتون با 1.9 میلیون دلار هستند.

منبع

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/iranital/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420