بایننس قصد دارد تا پایان سال 2024 یک استیبل کوین جدید در ژاپن عرضه کند

بایننس قصد دارد تا پایان سال 2024 یک استیبل کوین جدید در ژاپن عرضه کند

هولدینگ بین المللی بایننس با انتشار بیانه‌ای اعلام کرد که با همکاری شرکت خدمات مالی و بانکداری «میتسوبیشی یواف‌جی» در حال بررسی پروژه‌ای باهدف عرضه یک استیبل کوین مبتنی بر ین ژاپن است.

هر دو شرکت قصد دارند تا پایان سال آینده عرضه استیبل کوین را آغاز کنند

بر اساس این بیانیه، میتسوبیشی یواف‌جی، در حال بررسی پلتفرم خود با نام “پروگمات کوین ” (Progmat Coin) به عنوان زیرساختی برای صدور استیبل کوین است. آنها افزودند که هر دو شرکت قصد دارند تا پایان سال آینده پس از دریافت تاییدیه‌های قانونی، عرضه استیبل کوین را آغاز کنند. گفتنی است در ژوئن 2022، پارلمان ژاپن چارچوبی قانونی برای استیبل کوین‌ها معرفی کرد که براساس آن استیبل کوین‌ها باید مبتنی بر ین یا ارزهای فیات دیگر باشند. باید اشاره داشت این طرح در ژوئن امسال اجرایی شد.

تاکشی چینو (Takeshi Chino)، مدیر کل بایننس ژاپن، در این خصوص اظهار داشت:« استیبل کوین‌ها موارد استفاده مهمی در اکوسیستم مالی دارند. از تسویه‌حساب‌های فرامرزی کم کارمزد و آنی گرفته تا تبدیل سایر ارزهای دیجیتال به آن‌ها؛ استیبل‌کوین‌ها نیازهای مهم خدمات مالی را برآورده می‌کنند و برای پذیرش وب 3.0 بسیار حیاتی هستند.»

تاتسویا سایتو (Tatsuya Saito) ، معاون تولیدات میتسوبیشی یواف‌جی نیز همین عقیده را دارد. به‌گفته او:« ما معتقدیم که این استیبل کوین گامی رو به جلو در پیشرفت وب 3.0 خواهد بود.»

در نوامبر 2022، بایننس با خرید صرافی ساکورا به بازار ژاپن مجددا ورود پیدا کرد. سال 2021 آژانس خدمات مالی ژاپن (JFSA) به دلیل اینکه این صرافی به عنوان یک کارگذار رسمی ثبت نشده‌است به فعالیت آن پایان داد.

بایننس ژاپن ماه گذشته خدمات خود را به طور کامل راه اندازی و اعلام کرد که قصد دارد در کوتاه مدت حداقل 100 توکن را در پلتفرم خود ارائه دهد.

منبع
برچسب‌ها

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.