بایننس شش توکن لوریج‌دار را حذف می‌کند

بایننس شش توکن لوریج‌دار را حذف می‌کند

صرافی ارز دیجیتال بایننس گفته‌است پشتیبانی از چند توکن لوریج‌دار (leveraged token) خود را که به بیت کوین، اتریوم و BNB مرتبط هستند در تاریخ 3 آوریل متوقف خواهد کرد.

تمام سفارش‌های معاملاتی برای این توکن‌ها در تاریخ تعیین‌شده به‌طور خودکار حذف خواهند شد

به‌طور دقیق بایننس تصمیم خود برای پایان‌دهی به پشتیبانی از توکن‌های لوریج‌دار جفت‌شده با تتر را در 19 فوریه اعلام کرد. توکن‌های اهرم‌داری که تحت تأثیر قرار گرفته‌اند عبارتند از BTCUP و BTCDOWN، ETHUP و ETHDOWN، و BNBUP و BNBDOWN.

در توضیح توکن‌های لوریج‌دار باید اشاره داشت که در واقع نوعی قراردادهای هوشمند با استاندارد ERC-20 هستند که با خرید آن‌ها یک قرارداد آتی دائمی را باز کرده‌اید. این توکن‌ها نیاز به وثیقه را از بین می‌برند اما در عین حال ضریب اهرمی به کاربر ارائه می‌دهند. هر توکن لوریج‌دار ارزش خود را ازطریق معاملات دارایی مربوط به آن توکن در بازارهای آتی به‌دست می‌آورد.

همانطور که اشاره کردیم صرافی بایننس قصد دارد خدمات معاملات سه جفت توکن لوریج‌دار را در 28 فوریه در ساعت 06:00 به وقت جهانی تعلیق کند. طبق‌ اطلاعیه این صرافی، تمام سفارش‌های معاملاتی برای توکن‌های اهرم‌دار که آنها ذکر کردند، در تاریخ تعیین‌شده به‌طور خودکار حذف خواهند شد. این یعنی کاربران از آن زمان به بعد قادر به ثبت سفارش جدید نخواهند بود. بایننس از کاربران خود خواسته‌است تا توکن‌های لوریج‌دار را که در اختیار دارند قبل از مهلت تعیین شده با سایر دارایی‌ها معامله کنند.

بایننس همچنین اعلام کرد اگر کاربران نتوانند توکن‌های خود را در مهلت مقرر بازخرید کنند، توکن‌ها را بر اساس ارزش متناظرشان در تاریخ خروج از فهرست به USDT تبدیل می‌کند. سپس مبلغ مذکور را به حساب کاربران واریز خواهد کرد.

منبع

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.