10 توییت برتر سال

بله ، بله ، من می دانم: شما یک توییتری عالی هستید و از این لیست یکی از zinger های خود را که 50 لایک بدخلقی دارد ، حذف می کنید. به همین ترتیب ، این گزارشگر یک مولف لیست وار بی دقت است که یک نگاه سرسری به یک روز هیجان انگیز که اینفلوئنسر به اصطلاح معامله گر مورد علاقه شما ، به صورت زیبایی آناتومی برد گارلینگهاوس را تشریح کرد.

اگر باعث تسلی شما می شود، لطفا بدانید که من از hellsite به همان اندازه که شما نفرت دارید متنفرم. امسال تقریباً برای همه کره زمین وحشتناک بود ، و اگرچه بازار رمزنگاری از یک بازار گاو نر سکولار قوی برخوردار بود ، همه موفق شدند دور هم جمع شوند ، بر سختی ها فائق شوند و به هر حال با یکدیگر رفتار وحشتناکی داشته باشند. یکی از این توییت ها را نگاه کردم ، انتظار داشتم برای اواسط پاییز باشد و وقتی فهمیدم اولین بار دو هفته پیش منتشر شده، یک سکته خفیف زدم!

ورود به سیستم Cryptotwitter – مکانی که برخی از باهوش ترین شرکت کنندگان LARP را به عنوان حیوانات کوچک با طول عمر دو هفته در نظر می گیرند ، جایی که میلیاردرها ممکن است به شما بگویند با مادر خود زنا کنید ، جایی که هر دقیقه از خود می پرسید: “خدای بزرگ چرا یک نفر باید با باب اسفنجی فیلم مستحجن بسازه؟ ” – باعث قرار دادن خود در معرض مجموعه ای بی پایان از خفت ها و پستی ها می شود. به گفته آلبرتو جاکومتی ، مجسمه ساز ایتالیایی ، “بین چیزها ، بین مردم ، پل ها شکسته شده است. پوچی در همه جا هست، هر موجودی پوچی خود را ترشح می کند. ” من هر روز صبح که بیدار می شوم آن را چک می کنم.

این لیستی از “بهترین” توییت ها نیست زیرا هیچ توییت خوبی وجود ندارد. همچنین نباید از آنها به عنوان جایزه یاد کرد ، زیرا تنها افتخاری که می توان کسب کرد این است که قادر باشی بگویی “من حساب خود را غیرفعال کردم”. برخی از آنها خنده دار هستند ، اما شما احتمالاً چنین تصوری ندارید و قصد دارید مرا در دایرکت ها دیوونه کنید. لطفا ، خدایا ، بگذار 2021 از سال 2020 کوتاه تر باشد.

ای میمون ها تعطیلات مبارک و سال نو خوبی داشته باشید.

گروههای بولینگر

جان بولینگر یک افسانه زنده تجارت است ، مردی که همکاری وی در این زمینه حتی برای جنگجویان آخر هفته که در اوقات فراغت خود به آنها تجزیه و تحلیل فنی یاد می دهد، آشنا است. کتاب 2001 او ، بولینگر در گروه های بولینگر ، یک کتاب کلاسیک است که به 11 زبان ترجمه شده است. با این حال ، طبق Crypto Twitter ، او یک “ساده لوح” است.

در اواخر ماه نوامبر ، بولینگر احتمال یک فرم گیری برتر در بیت کوین را گوشزد کرد:

خوب ، زمان توجه به بیت کوین/دلار است. این یک ست آپ برتر کلاسیک است. هنوز تأییدی وجود ندارد و به راحتی می توان از ست آپ استفاده کرد ، اما بازرگانان عاقل باید عینک خود را تمیز کنند. https://t.co/RKgTJje5IU

در پاسخ ، Crypto Twitter به او این موضوع را داد:

ما می خواهیم جوری دسته های بولینگر شما رو جا بگذاریم که شاید مجبور شوید به تغییر نام آنها به باند بولی اینگر فکر کنید. (بازی با کلمات bolling و bullying)

یک جورایی این کل کل رفت و برگشتی بازیگوشانه و گیج کننده به این صورت که بولینگر خودش را “ساده لوح مورد علاقه شما” عنوان کرد، پایان یافت.

“فکر کنم ساده لوح مورد علاقه شما باشم” – جان بولینگر  30نوامبر 2020

برای آنچه که ارزش دارد ، ارتش دژن نیز درست می گفت: بیت کوین به آسونی مراحل را طی کرد. واقعا باید صدا کرد گروه های بولی اینگر.

میمون های در طبیعت (تقلید های کورکورانه)

CryptoMessiah یک سرمشق خوب است: خوب ، تاجر عالی ، و به طرز باحالی آماده سات تا دروغ هاش رو به خوردتون بده. جریان های شکار جم uniswap نیمه هفتگی او از نکات برجسته برای اجراهای پرخطر است ، اما بیشترین سهم وی ممکن است یک عبارت سه کلمه ای ساده باشد:

میمون ها باهم قوی اند. – _Infinitum (CryptoMessiah)  26 ژوئیه سال 2020

“Ape together strong” – نسخه مال خود رمزگذاری از “ارسال آن” است. مانند “آن را پمپ کنید ، Loomdart” از گذشته ، این تبدیل به سرود یک بازار گاو نر جدید شده است ، شعار جنگ دجنهای بی شماری که با چشم داشت بر روی دکل های استخراج ایستاده اند.

هنوز ، حتی نوابغ هم نمی توانند آن را همیشه درست درک کنند:

APE STRONG TOGETHER     — Meltem Demirors (@Melt_Dem)  8 آگوست 2020

جایی که توكن های اجتماعی به آن تعلق دارند

از دیوید هافمن ، میزبان پادکست Bankless یک نمایش در دو اجرا

اجراي اول:

من 21 میلیون دلار توكن DAVID درست کرده ام. کمیاب ترین توكن شخصی موجود تاکنون. https://t.co/oMF7m6Dg4M

فقط 21 میلیون از آنها وجود دارد. کمبود کامل، ارزش بسیار ،پخش به زودی

– DavidHoffman.eth (TrustlessState) ٣١ ژوئيه ٢٠٢٠

اجراي دو:

در اینجا من می خواهم کل عرضه $ DAVID را به سطل آشغال جایی که توکن های شخصی به آن تعلق دارند ارسال کنم https://t.co/5i78mwa5j2

– DavidHoffman.eth (TrustlessState) 31 ژوئیه 2020

توكن های شخصی بد هستند و آنها باید تا سال 2020 از بین بروند.

موسسه ها در راه اند

در ابتدای سال 2020 ، موسسه ها در حال دست دست كردن بودند – و اکنون به نظر می رسد که تقریباً همه می خواهند یک لقمه بزرگ بزنند.

در حالی که به نظر می رسید MicroStrategy و Grayscale در یک مسابقه برای دیدن اینکه چه کسی می تواند بیشترین اخبار پوچ را در مورد خرید بیت کوین بدزدد ، گير كرده اند ، موسسات دیگری مانند JPMorgan و Goldman Sachs نیز شروع به فرو بردن انگشتان پا در آب های ارز رمزنگاري می کنند. طبق تحقیقات آماری ، این يك روند رو به رشد است که فقط تا سال 2021 افزایش می یابد زیرا بانک ها و صندوق های معروف می خواهند موقعیت رمزنگاری خود را در هر افت قيمتي ايمن كنند.

در واقع ، این روندی است که باعث می شود توییت یک مفسر کاملاً پيشگويانه به نظر برسد:

 

2016: موسسات می آیند!

2017: موسسات می آیند!

2018: موسسات می آیند!

2019: موسسات می آیند!

2020: موسسات اینجا هستند!

2021: لعنت بهش ، موسسات تمام # بیت کوین را خریداری کردند

– Jon Rice (JonRiceCrypto)  ١٧اکتبر 2020

ميسي ويليامز

ایلان ماسک کل سال در حال چرخاندن يك كلينيك تبليغتي بوده است. در حالي که سال 2019 کمی ناموفق بود – او با ارسال یک پرونده قضایی از SEC  یک کودتای شخصی به راه انداخت – در سال 2020 ، او موفق شده دم به تله ندهد و با صرف انرژی خود با قلدری نسبت به باورمندان بیت کوین ، سرگرم شده است.

يک مثال این بود که یک نمونه بارز “مرد پاسخ”( Reply Guy) برای Maisie Williams بود، بازیگر جوانی که با بازی نقش Arya Stark در Game of Thrones به شهرت رسید. ویلیامز یک سوال كاملا بي منظور در اتر دیجیتال پرسيد:

آیا باید مدتها روی بیت کوین کار کنم؟

– Maisie Williams (Maisie_Williams)  ١٦نوامبر سال 2020

این  سوال باعث شد که مسخرگي ماسك برانگيخته شود و وانمود کند که آنقدر خنگ نیست که نتواند از اصل و نسب آریا نام ببرد که به سه نسل قبل برمی گردد:

یک بیت کوین براي جادوگرت پرت كن

– ایلان ماسک  16 نوامبر 2020

در آخر ویلیامز خندید ، اما مفهوم پنهان در كنايه ماسک را به خودش بازگرداند:

بلو اورجين (blue origin) چطور پیش می رود؟

– Maisie Williams (Maisie_Williams)  ١٦نوامبر سال 2020

برايان آرمسترانگ قيمت را بر مي گرداند.

همانطور که رفتار ماسک نشان می دهد ، به نظر می رسد همه در توییتر – از جمله مدیران عامل قدرتمند – گاهاً با بی اعتنایی آشکار به حرفه خود رفتار می کنند. مدیر عامل Coinbase برایان آرمسترانگ نيز هیچ تفاوتی ندارد.

پس از اعلام حکم “لغو سیاستي که من دوست ندارم” ، در یک توییت که اکنون حذف شده است ، آرمسترانگ – در ساعات کاری معمول – یک وبلاگ ديوانه وار پر از دروغ از را از يك مدير عامل ديگر دوباره منتشر کرد، كه شامل يك ادعاي دود از كله بلند كن كه یکی از پسران جو بایدن برای فرار از کانون توجهات سیاسی جان خود را گرفت، بود.

علی رغم سومدیریت عظیم که باعث خروج کارمندان و نظارت عمومی شده است ، اگر / وقتی Coinbase علنی شود ، آرمسترانگ احتمالاً داراي یک حقوق بزرگ رو به بالا خواهد شد. و این مرد حتی نمی تواند یک مبادله درست انجام دهد!

من شخصاً قصد دارم انرژی آرمسترانگ را به سال 2021 بياورم: در همه کارها یک کار خداپسندانه انجام دهید و به هر حال ارتقا پيدا کنید. چه مثال خوبي.

من احيا گر هستم و تو يك انسان زخم خورده أي

يکی از خصلت هاي بخصوصي که افسانه های مربوط به اتريوم را تعریف می کند این است که پدر اتر ، بنیانگذار Vitalik Buterin ، یک توئیتري فعال و ظاهراً بسیار روحانی است و حکمت های عامیانه در مورد وزنه برداری و فلسفه عصر جدید را به طور منظم به نمودار رشد ارائه مي دهد.

يکی از موارد جذاب وی یک کار کاملاً روحیه بخش است که وقتی یک تاجر برایش چند حرف نيش دار فرستاد ، به وجود آمد. تلاش برای توهین به Buterin یک تمرین بی فایده است ، زیرا این مرد یک كوان (اصطلاحي در آيين بودا مربون به مديتيشن) زنده است:

به یاد داشته باشید: هیچ چیز جز افکار خود شما نمی تواند به شما توهین کند.

همچنین: مردم فقط یکی از دو چیز را می گویند: 1) من دوستت دارم 2) لطفا به من کمک کنید

در اینجا یک منبع عالی برای افزایش درک شما از این مطلب وجود دارد: https: //t.co/Ou78cQxpa7 https://t.co/18YPNsHajt

– دیمیتری بوترین BlockGeekDima   ١ دسامبر سال 2020

مردی که با محبت “دیما” شناخته می شود ممکن است در هدایت همه ما به نیروانا در سال جدید کمک کند:

کسی باشید که پدر ویتالیک معتقد است شما می توانید باشید.

– LinkedEric (@ LinkedEric) ١٣ دسامبر 2020

گره های غیرقانونی

امور مالی غیرمتمرکز جانوری خطرناک است که اغلب می تواند شبیه مجموعه ای از طرح های Ponzi باشد که روی هم چیده شده اند. DeFi یک بازارعمودی در حال ظهور با جاه طلبی های بزرگ است كه در بهترین حالت به نظر می رسد واقعاً آینده امور مالی باشد و در بدترین حالت ، همان تکرار پایه های فرو رفته در زیرساخت های مالی بدبینانه و پر رونق است که می خواهد جایگزین شود.

با این حال ، به نظر می رسد قانونگذارانی که سعی در تنظیم مقررات برای هدایت DeFi به سمت ثبات دارند ، قصد دارند همه تر و خشك را با هم بسوزانند، همانطور که بنیانگذار Uniswap ، هیدن آدامز اشاره کرد:

سیار خوب متشکرم که اعتراف کرديد در مورد منع غیر متمرکز کردن بلاک چین مانند اتريوم داريد بحث می کنید.

مطمئن نیستم که چگونه می توانید این حرف را با اظهارات خود در مورد عدم تمایل به آسیب رساندن به نوآوری تطبیق دهید.

– Hayden Adams (haydenzadams) ٣ دسامبر 2020

در اینجا مقرراتی وجود دارد که “تصادفا” در سال جدید اجرای گره ها را ممنوع نمی کند.

آندره هيچي به تو بدهکار نیست

اوه خدا من تازه فهمیدم که به خاطر checks notes مردم در پيدا كردن قراردادهای هوشمند ، تعامل با آن از طریق ابزار شخص ثالث ، ارسال خطرناک بودجه به آن ، مقصر هستم! همه به خاطر اينكه بتوانند “اول” باشند تا بتوانند مسئوليت بقيه كارها را به روي شانه نفر “دوم” خالي كنند، اما آنها نجیب و خالص هستند.

– Andre Cronje (andrecronjedev) ١٣اکتبر 2020

برخی از افراد در چند تا از پروژه هاي آندره پول خود را از دست دادند زیرا قبل از اعلام در قراردادها حضور داشتند. برخی از افراد به دلیل اینکه بیش از آنچه که بايد حضور داشتند، ضرر کردند. برخی از مردم پول خود را از دست دادند زیرا با آندره به عنوان یک شخصیت مسیحی رفتار کردند و معتقد بودند که هیچ كار اشتباهي از او سر نمي زند.

در همه اين موارد آندره هيچي به شما بدهكار نيست.

PvE جهاني فعال شده است

بیشتر سال 2020 شامل همان 40 معامله گر بود که سر يكديگر كلاه ميذاشتند ، پشت همديگر را خالي مي كردند و همه سعی می کردند در یک زمينه پر از رقبای بدبین ، باهوش و شرور یک پیروزی آسان پیدا کنند.

با این حال ، با شروع طلوع گاوهاي نر و شروع تجمع معامله گران خرده فروشی ، روزهای PvP (بازیکن در مقابل بازیکن) به پایان رسید:

رویداد جهانی PvE اکنون در همه سرورها قفل شده است.

اون بيرون موفق باشید بازیکنان pic.twitter.com/z9beEeAGKI

G ️ (DegenSpartan) ١٦ دسامبر سال 2020

برچسب‌ها
توییت

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/iranital/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420