موج انفجار قیمت بیت کوین از 27 هزار دلار گذشت – بیشینه بازار BTC اکنون بیش از نیم تریلیون دلار است.

بیت کوین (BTC) به افزایش قیمت تعطیلات آخر هفته خود ادامه می دهد و در 27 دسامبر از $ 000،27 عبور می کند. علاوه بر این ، ارزش بازار بیت کوین برای اولین بار از نیم تریلیون دلار فراتر رفته است.

نمودار شمعی ساعتی BTC / USD   (Bitstamp) منبع: Tradingview

سقف بازار بیت کوین از 000،000،000،000،500 دلار تجاوز می کند

رکورد جدید بالای بیت کوین کمتر از سه روز پس از شکستن مقاومت 24000 دلاری به دست آمد. این همچنین بدان معنی است که قیمت BTC در طی دو ماه گذشته پس از کسب تقریباً 10 هزار دلار فقط در ماه دسامبر ، اکنون دو برابر شده است.

سرمایه بازار بیت کوین هم اکنون بیش از 510 میلیارد دلار است که آن را دقیقاً پایینتر از Berkshire Hathaway وارن بافت ، دهمین شرکت بزرگ در جهان قرار می دهد. این اتفاق کمتر از یک روز پس از پیشی گرفتن از سقف بازار ویزا رخ داد.

همانطور که Cointelegraph گزارش داد ، افزایش این آخر هفته قیمت بیت کوین را بالاتر از خط روند متوسط ​​مدل محبوب “سهام برای جریان” (حدود 24900 دلار) قرار داده است ، که پیش بینی می کند هدف 100000 دلار تا دسامبر 2021 باشد.

در همین زمان ، به نظر می رسد چرخه گاونر کنونی متفاوت و پایدارتر از سال 2017 باشد و بسیاری از معامله گران انتظار صعود بیشتری را طی ماه های آینده دارند. دلایل این امر شامل جنب وجوش خریدهای سازمانی ، اصول قوی تر ، عرضه کمتر موجود در مبادلات و همچنان علاقه نسبتاً اندک خریداران خرده فروشی است.

جستجو های گوگل برای “Bitcoin”  منبع: Google Trends

با این حال ، این مساله احتمال عقب گرد عمده در کوتاه مدت را رد نمی کند ، به خصوص که به نظر می رسد قیمت BTC به سمت مقاومت روانی بعدی با 30000 دلار می رود.

مایکل ون دو پوپه ، تحلیلگر بازارهای Cointelegraph ، در تاریخ 27 دسامبر هشدار داد: “حرکات عمودی غالباً با یک اصلاح سریع خاتمه می یابند (تابستان 2019 را به خاطر بیاورید) این اصلاحات سریع برای ایجاد محدوده های جانبی انجام می شود.”

با یک اصلاح پا پس نکشید. بازار گاو نر برای مدت طولانی تر ادامه خواهد یافت. افق طولانی تری داشته باشید.

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.