صادرکننده دومین استیبل کوین بزرگ جهان دور جدید جذب سرمایه ۴۰۰ میلیون دلاری را با کمک بلک‌راک آغاز کرد

سیرکل (Circle)، شرکت پرداخت همتا به همتا و اپراتور اصلی استیبل کوین یو‌اس‌دی کوین (USDC) خبر از یک دور تأمین سرمایه ۴۰۰ میلیون دلاری و یک همکاری جدید با بزرگترین شرکت مدیریت دارایی جهان یعنی بلک‌راک (BlackRock) داده است.

سیرکل روز سه‌شنبه اعلام کرد که با سرمایه‌گذارانی چون بلک‌راک، شرکت مشاوره سرمایه‌گذاری فیدلیتی، صندوق پوشش ریسک مارشال والاس و فین‌کپیتال توافقنامه‌ای برای دور تأمین سرمایه ۴۰۰ میلیون دلاری منعقد کرده است. این دور تأمین سرمایه انتظار می‌رود در ۳ ماهه دوم سال ۲۰۲۲ تکمیل و بسته شود. بلک‌راک علاوه بر سرمایه‌گذاری استراتژیک و تبدیل‌شدن به مدیر دارایی اصلی ذخایر نقدی یو‌اس‌دی کوین، همکاری استراتژیک گسترده‌تری را با سیرکل آغاز کرده است. در این اطلاعیه آمده است که این مشارکت جدید به‌طور مشخص، بررسی اپلیکیشن‌های کاربردی بازار سرمایه برای استیبل کوین USDC را انجام می‌دهد.

هدف از جمع‌آوری این بودجه ترویج و توسعه شرکت سیرکل در میان تقاضای فزاینده برای ارزهای دیجیتال مبتنی بر دلار ایالات متحده است. یواس‌دی کوین یکی از سریع‌ الرشدترین استیبل کوین‌ها بوده که پس از عرضه در سپتامبر 2018، در فوریه 2022 ارزش بازار آن به 50 میلیارد دلار رسید.

 

منبع  cointelegraph.com

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

فهرست