دومین مرد ثروتمند مکزیک می گوید بیت کوین “بهترین سرمایه گذاری تاکنون” برای او است.

ریکاردو سالیناس پلیگو ، رئیس گروه جوش سنگ Grupo Salinas و دومین مرد ثروتمند مکزیک ، در مصاحبه ای با Cointelegraph بیان کرده است که وی اولین بیت کوین خود را در سال 2013 خریداری کرده است ، زمانی که ارزش آن حدود 200 دلار بود. به گفته این میلیاردر ، این “بهترین سرمایه گذاری تا به الان” وی بوده است.

پس از نگه داشتن آن در تمام مدت تا دوره اوج آن درسال 2017 ، او تمام سهام خود را در قیمت 17000 دلار فروخت و بعداً دوباره با قیمت ارزان تر آن را خریداری کرد.

وی به شوخی گفت: “ما همیشه به صحنه جنایت برمی گردیم”.

اکنون سالیناس حدود 10٪ از سهام نقد خود را در BTC نگهداری می کند و به زودی قصد فروش هیچ مقداری از آن را ندارد.

یک بازپرداخت شدید 000،20 دلاری احتمال افزایش تا 000،30 دلار و سپس مقاومت احتمالی بعدی را با 000،37 $ ایجاد می کند.

وی گفت: “من می خواهم تا پنج یا ده سال دیگر دست روی دست بگذارم”.

سالیناس در حالی که در ابتدا توسط بیت کوین به عنوان وسیله مبادله جذب می شد ، اکنون متقاعد شده است که پتانسیل بیت کوین در ویژگیهای “ذخیره ارزش ها” ی آن نهفته است.

به گفته سالیناس ، خصوصیات بیت کوین به ویژه در اقتصادهای آمریکای لاتین که ارز فیات در حال کاهش است و تورم بیداد می کند ، جذاب است.

وی گفت: “آنچه در ونزوئلا و در آرژانتین رخ می دهد ، جایی که پول فیات در حال سقوط است ، به یک رسوایی تبدیل شده است (…) این واقعاً چشم شما را به مشکل پول نقد فیات باز می کند”.

سالیناس همچنین اشاره کرد ، بیت کوین نتیجه طبیعی تکامل پول از حالت فیزیکی به دیجیتال است.

سالیناس خاطرنشان کرد: “بیت کوین در اتر به صورت بیت و بایت است ، اما خوبی اش این است که نمی توان آن را کاهش داد و به همین راحتی مصادره نمی شود”.

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/iranital/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420