دوقلوهای بوگدانف، ادعا می‌کنند که در اختراع بیت‌کوین، به ساتوشی ناکاموتو کمک کرده‌اند

دوقلوهای پرحاشیه و جنجالی تلویزیون فرانسه و دنیای علم، ایگور و گریچا بوگدانوف حالا با ادعاهای تازه‌ای دربارۀ کمک به ابداع بیت‌کوین توجهات را به خود جلب کرده‌اند. برادران بوگدانوف اکنون ادعا می‌کنند که آنها در اختراع بیت‌کوین با ساتوشی ناکاماتو مشارکت داشته‌اند.

ایگور و گریچکا بوگدانف ادعا می‌کنند که به ساتوشی در توضیح “پیش بینی کد” بیت‌کوین کمک کرده‌اند.

بوگدانوف‌ها، با میم معروفی درباره پامپ کردن بیت‌کوین توسط یکی از برادران، در جامعه ارز دیجیتال شناخته می‌شوند. حالا این دوقلوها می‌گویند احتمالا ساتوشی ناکاموتو باعث شده این میم وایرال شود.

دوقلوهای بوگدانف بخاطر نمایش تلویزیونی علمی خود به نام “Time X” شناخته شده‌اند. از دهه 1970، دوقلوها مقاله نویس علمی بوده‌اند در حالی که ایگور دکترای فیزیک نظری دارد، برادرش دکترای ریاضیات دارد.

در مصاحبه اخیر با دوقلوهای بوگدانف، این دو توضیح دادند که چگونه با مخترع صفحه لمسی فرانسوا میزی و یک دانشمند جالب ژاپنی با نام “Soïtchiro Shimoda” کار کرده‌اند.

این دوقلوها ادعا می‌کنند که در روزهای اولیه، آنها به طور منظم با شیمودا در مورد ایده‌های بلاک‌چین و دارایی دیجیتال بحث می‌کنند. برادران بوگدانوف مدعی شده‌اند که در همان ابتدای اختراع بیت‌کوین با شیمودا در ارتباط بوده‌اند و معتقدند که شیمودا با شخص یا گروه افسانه‌ای (ساتوشی ناکاموتو) که بیت‌کوین را ابداع کرده، رابطه داشته است. آن‌ها همچنین می‌گویند در تهیه کدهای منبع بیت‌کوین با ابداع کننده آن همکاری کرده‌اند. بوگدانوف‌ها البته پا را فراتر هم گذاشته‌اند و مدعی هستند که دو واحد از نخستین بیت‌کوین‌ها را در سال ۲۰۰۸ هدیه گرفته‌اند.

در طی دو مصاحبه  دوقلوهای بوگدانف همچنین نشان دادند که دارای اتریوم نیز هستند. در آینده نزدیک، دوقلوهای بدنامی که در میم‌ها و توطئه‌ها به خوبی شناخته می‌شوند، گفتند که ارز دیجیتال جدیدی به نام ” Exo” را معرفی خواهند کرد.

گفتنی است که تئوری توطئه‌ای از گذشته وجود دارد که می‌گوید برادران بوگدانوف بازار ارزهای دیجیتال را کنترل می‌کنند.

 

منبع: /news.bitcoin

برچسب‌ها

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/iranital/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420