دادگاه به کراکن (kraken ) دستور داد اطلاعات مربوط به تراکنش‌های کاربران را به سازمان امور مالیاتی ارائه دهد.

دادگاهی در شمال کالیفرنیا به کراکن دستور داد اطلاعات مربوط به کاربرانی را که بین سال های 2016 تا 2020 بیش از 20 هزار دلار تراکنش کرده اند به IRS[1] ارائه دهد.

سازمان امور مالیاتی سوابق افرادی را که ممکن است متهم به فرار مالیاتی باشند، ثبت کرد.

علاوه بر این، سازمان امور مالیاتی بررسی خواهد کرد که آیا صرافی کراکن به تعهدات خود در زمینه ثبت سوابق و قوانین شناخت مشتری)  (Know-Your-Customer rule عمل کرده است یا خیر.

چاک رتیگ، کمیسر IRS در بیانیه مطبوعاتی دادگاه گفت: تلاش ما برای کشف کسانی است که سعی می کنند گزارشات مالیاتی خود را پنهان کنند.

دیوید هوبرت، دستیار دادستان کل وزارت دادگستری گفت:

“کسانی که با ارز دیجیتال تراکنش انجام می‌دهند باید مانند سایر مؤدیان مالیاتی تعهدات مالیاتی خود را انجام دهند.”

برخی از فعالیت هایی که IRS به دنبال آن است، عبارتند از: گزارش درآمد محدود با وجود معامله ارز دیجیتال بین 5 تا 56 میلیون دلار، کارکردن چندین حساب هنگام تبدیل ارز فیات به ارزهای دیجیتال و بازگشت به فیات بدون هیچ گونه سود اقتصادی مشخص.

سازمان امور مالیاتی همچنین افرادی را که اظهارنامه مالیاتی معوق در سال های 2017 و 2018 با درآمد بیش از 2 میلیون دلار در هر سال داشتند را، احضار می‌کند.

در نوامبر سال 2020 وكلاي ماليات Coinbase به مشتريان هشدار دادند كه اين شركت در حال پيگيري اجراي IRS درمورد كاربراني است كه از نظر مالياتي و گزارشگريبه درستی عمل نمي كنند.

منبع:cointelegraph

[1] اداره مالیات بر درآمد ایالات متحده

برچسب‌ها

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/iranital/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420