تاجر DeFi بیش از 20 میلیون دلار در ایردراپ توکن 1INCH کریسمس کسب کرد.

در روز کریسمس ، سرویس تجمع غیر متمرکز، توکن حاکمیت و سودمندی خود را منتشر کرده است. به عنوان بخشی از راه اندازی ، این سیستم عامل 90 میلیون توکن 1INCH را به کاربرانی که قبلاً در بورس معامله کرده بودند ، ایردراپ کرد.

بر اساس داده های ارائه شده توسط  ارائه دهنده تجزیه و تحلیل های زنجیره ای Dune ، بیشترین دریافت کننده توزیع رایگان توکن 9749686003 توکن دریافت کرد که ارزش آن در حدود 27.5 میلیون دلار بود که بالاترین قیمت واحد آن 2.8 دلار برای هر توکن بود.

بررسی یک نشانی با بیشترین درخواست اولیه ، فعالیت قابل توجهی در زمینه ییلد فارمینگ را با تعداد زیادی معاملات وام دهی و قرض و وثیقه نشان می دهد. این آدرس همچنین در سیستم عامل های سازنده بازار خودکار (AMM) مانند Uniswap و SushiSwap فعال بوده است.

در کل ، بیش از 55200 آدرس واجد شرایط درخواست توکن های رایگان 1INCH هستند که بیش از نیمی از سکه ها طبق Dune قبلا درخواست شده اند. میانگین مجموع توکن ها در این آدرسها حدود 1629 توکن بود که آدرسهای واجد شرایط حداقل 600 توکن را داشتند.

برای واجد شرایط بودن در airdrop ، یک معامله گر باید قبل از 15 سپتامبر معامله ای را در سیستم عامل انجام داده باشد. کاربرانی که در مجموع چهار معامله انجام داده اند یا معاملات با ارزش حداقل 20 دلار قبل از 24 دسامبر انجام دادند نیز واجد شرایط مطالبه توکن های رایگان هستند.

1INCH  تنها در 24 ساعت به میزان 16 درصد با قیمت پایه با ارزش 2.9 دلار، افزایش یافته بود اما از آن زمان تاکنون به حدود 2 دلار کاهش یافته است. رویداد airdrop در اوایل ماه دسامبر با کمک پروژه  “جمع آوری 12 میلیون دلار با موفقیت” در یک مرحله بودجه با حمایت مالی Pantera  برگزار می شود.

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.