برزیلی‌ها ملزم به گزارش اظهارنامه مالیاتی شدند

سازمان امور مالیاتی برزیل اعلام کرد: مردم برزیل فقط چند روز فرصت دارند تا اظهارنامه مالیاتی سالانۀ خود را ارائه دهند. سرمایه‌گذارانی که  بیش از 5000 کوین در کیف پول خود نگه داشته اند، یا 960 دلار دارایی دیجیتال در اختیار داشته‌اند، باید آن را در اظهارنامه‌های مالیاتی خود اعلام کنند.  برزیلی‌هایی که موفق نمی‌شوند به موقع این کار را انجام دهند، با جریمه‌های سنگینی روبرو می‌شوند.

شهروندان برزیلی ملزم به ارائه اظهارنامه مالیات بر درآمد خود در سال 2021 قبل از 1 ژوئن هستند. این مهلت قانونی به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا که آسیب بزرگی به بزرگترین اقتصاد آمریکای جنوبی وارد کرد، یک ماه تمدید شد. عدم گزارش درآمدها و تعهدات مالیاتی جریمه‌های سنگینی به همراه خواهد داشت. جریمه‌های نقدی از حدود 30 دلار شروع می‌شود و تا 20 درصد ممکن است افزایش پیدا کند. برزیلی‌هایی که دارایی‌های خود را به موقع گزارش کرده‌اند اجازه دارند بعداً اصلاحاتی انجام دهند اما، افرادی که به عمد از ثبت دارایی‌های دیجیتال خود در اظهارنامۀ مالیاتی خودداری کنند، احتمالاً تا ۱۵۰ درصد مقدار مالیات جریمه می‌شوند.

اگرچه برزیلی‌ها ملزم به گزارش اظهارنامۀ مالیاتی هستند، اما همه آنها مجبور به پرداخت مالیات نیستند زیرا این مبلغ از افرادی گرفته می‌شود که سود ماهانۀ آنها از محل این دارایی‌ها بیشتر از ۶۷۰۰ دلار بوده است.

این سازمان هشدار داد: “سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال باید همیشه به یاد داشته باشند که نمی‌توان از بیت‌کوین اعلام نشده استفاده کرد.”

 

منبع: news.bitcoin

مطالب پیشنهادی

برچسب‌ها

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

فهرست