مدیر اجرایی گوگل کلاود: وب 3.0 جایی برای حل مشکلات کسب‌وکارها است نه محل قیمت‌گذاری توکن‌ها

مدیر اجرایی گوگل کلاود: وب 3.0 جایی برای حل مشکلات کسب‌وکارها است نه محل قیمت‌گذاری توکن‌ها

جیمز ترومنز، مدیر وب 3.0 در گوگل کلاود در مصاحبه‌ای با وب‌سایت کوین‌تلگراف گفته‌است صنعت کریپتو به جای اینکه بفهمد چگونه می‌توان از قراردادهای هوشمند برای حل مشکلات تجاری دنیای واقعی استفاده کرد، بیش از حد بر قیمت‌گذاری توکن‌ها متمرکز شده‌است.

مسئله اصلی حل مشکل یک کسب‌وکار با کمک وب 3.0 است

ترومنز با تأکید بر لزوم تمرکز بیشتر بر منطق کسب‌و‌کارها در قرارداد هوشمند، به‌جای افزایش عرضه‌وتقاضای توکن‌ها گفت:

«زمانی از یک توکن استفاده می‌کنید که قصد دارید مشکل یک کسب‌وکار را با اجرای یک قرارداد هوشمند حل کنید و مسئله مهم مشکل کسب‌وکار است، نه قیمت‌گذاری ارز دیجیتال». او افزود: «بنابراین من می‌خواهم از این همه صحبت در مورد توکن‌ها و قیمت‌گذاری آن‌ها دور شویم، انگار که وب 3.0 تمامش مربوط به توکن است».

ترومنز خاطرنشان کرد که باوجود نزولی‌بودن بازار، گوگل کلاود همچنان شاهد تقاضای زیادی از سوی شرکت‌هایی است که به‌دنبال ادغام فناوری بلاکچین هستند. مدیر وب 3.0 گوگل کلاود همچنین توضیح داد که بیشتر این تقاضا از بخش اقتصاد سنتی و باهدف حل مشکلات اساسی مالی و حسابداری آمده‌است. ترومنز استدلال کرد که بلاکچین و قراردادهای هوشمند می‌توانند منجر به نوآوری، کاهش هزینه‌های عملیاتی و جریان‌های درآمدی جدید شوند.

ترومنز با این حال می‌گوید فناوری بلاکچین احتمالاً شاهد پذیرش انبوه نخواهد بود، حداقل تا زمانی که تجربه کاربری بهبود یابد.

منبع cointelegraph.com

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/iranital/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420