همزمان با اعلام سقف بدهی آمریکا، میزان استیکینگ اتر به بالاترین حد خود رسید

همزمان با اعلام سقف بدهی آمریکا، میزان استیکینگ اتر به بالاترین حد خود رسید

طبق گزارشات، همزمان با اعلام سقف بدهی آمریکا، تعداد اترهای استیک‌شده در ماه می نیز به بالاترین حد خود یعنی 2.96 میلیون ETH، تقریباً 2.46٪ از کل عرضه آن، رسیده‌است.

میزان اترهای استیک‌شده در ماه می، حتی بسیار بیشتر از دومین رکورد تاریخی استیکینگ اتر در فوریه 2022 است. باید اشاره داشت یکی از قابل‌توجه‌ترین ارقام استیکینگ پس از به‌روزرسانی شاپلا در 12 آوریل، رخ داد که به وسیله آن اعتبارسنج‌ها توانستند پس از دو سال اترهای استیک‌شده خود را برداشت کنند. در ابتدای رویداد شاپلا، نزدیک به یک میلیون اتر توسط اعتبارسنج‌ها از بیکن چین برداشته شد. در آن زمان، بسیاری بر این عقیده بودند که خروج استیکینگ می‌تواند یک روند نزولی برای شبکه اتریوم به وجود بیاورد. اما تخمین زده‌شده‌ است که کمتر از 1٪ از کل اترهای استیک‌شده پس از این به‌روزرسانی به فروش رسیده‌است. اکنون با شروع ماه می، تعداد استیکینگ اتر از تعداد برداشت‌های آن پیشی گرفته‌است. گفته می‌شود در حال حاضر تقریبا 18٪ از کل استیکینگ اتر در ماه می انجام گرفته‌است.

این افزایش به چندین عامل بستگی داشته‌است که مهم‌ترین آن‌ها سقف بدهی ایالات متحده، بی اعتمادی به دلار آمریکا، سقوط بانک‌ها و درنهایت افزایش نرخ درصدی سالانه (APR) ارائه‌شده در استیکینگ اتریوم محسوب می‌شود.

منبع cointelegraph

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.