پذیرش ارزهای دیجیتال توسط پلتفرم تامین مالی اوکراینی

پذیرش ارزهای دیجیتال توسط پلتفرم تامین مالی اوکراینی

اوکراین در چند ماه گذشته به کمک‌های مالی خارجی از طریق پذیرش ارزهای دیجیتال برای مقابله با روسیه و حمایت از نظامیان و غیر نظامیان خود متکی بوده است.

وبسایت United24، پلتفرمی است که برای جمع آوری کمک‌های مالی، توسط رئیس جمهور اوکراین راه‌اندازی شده است. هدف از راه‌اندازی این پلتفرم، متحد کردن مردم سراسر دنیا برای حمایت از این کشور می‌باشد. United24 قصد دارد حجم کمک‌های مالی را برای ملت اروپای شرقی افزایش دهد و در عین حال از کارایی و شفافیت توزیع آن‌ها اطمینان حاصل کند. زلنسکی خاطرنشان کرد:

شهروندان آگاه، کارآفرینان و شرکت‌های بزرگ تکنولوژی می‌توانند از هر کشوری با یک کلیک به اوکراین کمک مالی کنند.

مجموعهٔ مختلفی از روش‌های پرداخت مانند حواله‌های بانکی، کارت‌های اعتباری و سیستم‌های پرداخت اینترنتی (ویزا، پی‌پل و غیر) برای افراد در دسترس است. همچنین افراد می‌توانند با استفاده از پایانه فروش وایت‌پی (Whitepay) به این کشور بیت کوین، اتریوم، دوج کوین، بیت کوین کش و تتر واریز کنند. پذیرش ارزهای دیجیتال و استقبال اوکراین از این دارایی‌ها در حالی اتفاق می‌افتد که بانک مرکزی این کشور محدودیت‌های جدیدی برای خرید ارزهای دیجیتال و سایر تراکنش‌های از این قبیل اعلام کرده است.

اوکراین قبلاً میلیون‌ها دلار با استفاده از پلتفرم‌های مختلف از جمله پلتفرم “کمک به اوکراین” (Aid For Ukraine) کمک مالی دریافت کرده است. جنگ و اوکراین روسیه، زمینه‌ای بود که کلاهبرداران پلتفرم‌های غیرقانونی و تقلبی راه‌اندازی کنند و از طریق آن کمک‌مالی سرمایه‌گذاران از سراسر دنیا را به سرقت ببرند.

منبع: bitcoin.com

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

مطالب پر بازدید

.

فهرست