بریتانیا برنامه مربوط به ارزهای دیجیتال خود را منتشر کرد

دولت بریتانیا در سخنرانی ملکه که روز سه شنبه توسط شاهزاده چارلز برگزار شد، دستور کار قانونی خود را برای سال پارلمانی آینده مشخص کرد.

شاهزاده چارلز در صحبت با مجلس اعیان و مجلس عوام، تعهدات متعددی را شرح داد. وی با اشاره به ارائه 22 لایحه به مجلس گفت: اولویت دولت رشد و تقویت اقتصاد و کمک به کاهش هزینه‌های زندگی خانواده هاست. یکی از این لایحه‌ها “لایحه خدمات مالی و بازارها” است. هدف از این لایحه حفظ و ارتقای موقعیت بریتانیا به عنوان یک رهبر جهانی در خدمات مالی و بهره گرفتن از مزایای برگزیت، است. از جمله مزایای این لایحه می‌توان به بهره‌برداری از فرصت‌های فناوری‌های نوین در خدمات مالی، پذیرش ایمن ارزهای دیجیتال و برون سپاری به شرکت‌های تکنولوژی اشاره کرد. لایحه دیگری که شاهزاده چارلز به آن اشاره کرد، “لایحه جرایم اقتصادی و شفافیت شرکتی” است. ایجاد قدرت برای توقیف و بازیابی سریع‌تر و آسان‌تر دارایی‌های کریپتو که رسانه اصلی مورد استفاده برای باج‌افزار هستند، از جمله مواردی است که در این لایحه آمده.

ملکه انگلستان اعلام کرد که ایجاد قدرت مصادره مدنی، خطر کسانی که از سرمایه‌شان برای کارهای غیرقانونی استفاده می‌کنند و نمی‌توان آن‌ها را به‌طور کیفری تعقیب کرد، کاهش می‌دهد.

منبع: bitcoin.com

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

مطالب پر بازدید

.

فهرست