سه آلت‌کوینی که بهتر است زیر نظر داشته باشید

ایپ‌کوین (APE)

ایپ‌کوین (ApeCoin) ارز دیجیتال بنیاد بوردایپ‌یات کلاب (Bored Ape Yacht Club) است. توکن این شبکه از استاندارد ERC-20 پیروی می‌کند و هدف آن ایجاد یک جامعه غیرمتمرکز برای وب 3 می‌باشد. ایپ‌کوین دائو (ApeCoin DAO)، سازنده این شبکه بوده و جامعهٔ ایپ‌کوین را تشکیل داده است. هم اکنون ارزش کل این توکن در کوین‌مارک‌کپ بیش از ۳ میلیارد دلار تخمین زده شده است و به قیمت ۱۲.۱۰ دلار معامله می‌شود.

اولنچ (AVAX)

اولنچ (Avalanche) سریع‌ترین پلتفرم قراردادهای هوشمند در صنعت بلاکچین است. این شبکه بسیار سریع، کم هزینه و سازگار با محیط زیست می‌باشد. AVAX نماد بومی توکن اولنچ است. این توکن را می‌توان از پلتفرم‌های معاملاتی همچون بایننس، کوین‌بیس خریداری کرد. در حال حاضر اولنچ با ارزش بازار بیش از ۱۴ میلیارد، در رتبه سیزدهم کوین مارکت‌کپ قرار دارد و به قیمت ۵۴.۴۳ دلار معامله می‌شود.

کاردانو (ADA)

کاردانو (Cardano) امیدوار است با بلاکچین مبتنی بر مکانیزم اثبات سهام خود، تاثیرات خوبی در سراسر جهان ایجاد کند. IOHK شرکت سازنده کاردانو به مدیریت چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، قصد دارد با قدرت‌دهی به افراد، جامعه‌ای ایمن، عادلانه و شفاف ایجاد کند. این ارز دیجیتال در رتبه هشتم CMC بوده و قیمت آن در حدود ۰.۷۴ دلار می‌باشد.

منبع: thenewscrypto

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

مطالب پر بازدید

.

فهرست