شبکه لایه 2 تون با همکاری پالیگان لبز ساخته می‌شود

شبکه لایه 2 تون با همکاری پالیگان لبز ساخته می‌شود

تون اپلیکیشن چین (TON Application Chain) یا TAC و پالیگان لبز (Polygon Labs) قرار است قابلیت سازگاری با ماشین مجازی اتریوم (EVM) را با ساخت یک شبکه لایه 2 به اکوسیستم تون (TON)، بلاکچین متعلق به تلگرام، بیاورند.

در اطلاعیه روز گذشته، تون اپلیکیشن چین و پالیگان اعلام کردند که شبکه لایه 2 تون قرار است از کیت توسعه زنجیره (CDK) پالیگان و پروتکل قابلیت کارکردپذیری Agglayer برای آوردن اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز سازگار با EVM (ماشین مجازی اتریوم) استفاده کند. این اعلام روز سه‌شنبه در کنفرانس جامعه اتریوم (EthCC) در بروکسل بلژیک صورت گرفت.

این اقدام دسترسی به نقدینگی را افزایش‌داده و پذیرش دیفای را در اکوسیستم تون تسریع می‌کند. همچنین میزان دسترسی به اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز و نیز بخش گیمینگ را برای کاربران شبکه تون تقویت می کند. پاول آلتوخوف، بنیانگذار TAC، دلایل انتخاب اکوسیستم پالیگان را سازگاری EVM، دسترسی به نقدینگی و تخصص پالیگان در EVM عنوان کرد.

علاوه بر این، او به ادغام اخیر USDT در تون و همچنین افزایش اپلیکیشن‌های Tap-to-Earn یا لمس برای کسب درآمد که همراه با پروژه نات کوین ارائه شدند، اشاره کرد.

آلتوخوف افزود: “گسترش اکوسیستم مینی اپلیکیشن‌ها باعث رشد 5.8 میلیون کیف پول بلاکچینی فعال ماهانه در تلگرام شده‌است. انتظار می رود ادغام تون اپلیکیشن چین این تقاضا را بیشتر تقویت کند.”

منبع: cointelegraph

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/iranital/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427