شرکت تتر 1.5 میلیارد دلار سود خالص در سه ماهه اول 2023 داشته است

شرکت تتر 1.5 میلیارد دلار سود خالص در سه ماهه اول 2023 داشته است

علیرغم آشفتگی بانکی در ایالات متحده، تتر (USDT) به مقبول‌ترین استیبل کوین این روزها تبدیل شده‌است و شرکت عرضه‌کننده آن در سه ماهه اول سال 2023 سود خالص نزدیک به 1.5 میلیارد دلار را ثبت کرده‌است.

طبق بیانیه رسمی تتر، ذخایر مازاد این شرکت در سه ماهه اول امسال به 2.44 میلیارد دلار رسیده‌است. این رقم در مقایسه با 960 میلیون دلار در پایان سه ماهه چهارم 2022 افزایش بیش از 2 برابری را نشان می‌دهد. ذخایر تتر شامل دسته‌های متفاوتی از جمله بیت کوین، طلای فیزیکی، توافقنامه‌های بازخرید و تخصیص اوراق قرضه شرکتی است. دارایی بیت کوین این کمپانی 1.5 میلیارد دلار ثبت شده‌است، در حالی که دارایی فلزات گرانبهای آن 3.3 میلیارد دلار است. همچنین 85 درصد از سرمایه‌گذاری‌های این عرضه‌کننده استیبل کوین در قالب وجه نقد، معادل‌های نقدی و سایر سپرده‌های کوتاه‌مدت نگهداری می‌شود. طلا و بیت کوین به ترتیب تقریباً 4% و 2% از کل این ذخایر را تشکیل می‌دهند.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، در مورد این سود سه ماهه اظهار داشت:

«ما از موفقیت فوق‌العاده‌ای که تتر در سه‌ماهه اول 2023 به دست آورده‌است، هیجان‌زده هستیم. با نگاهی به سه ماهه دوم، چشم‌انداز بسیار مثبتی داریم و به شفافیت متعهد هستیم، به همین دلیل است که دسته‌های جدیدی را در تفکیک ذخایر در گزارش سه ماهه خود معرفی کرده‌ایم تا شفافیت بیشتری را برای کاربران خود فراهم کنیم.»

منبع cryptopotato.com

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

فهرست