ارزش بازار استیبل کوین‌ها به پایین ترین سطح دو سال اخیر رسیده است

ارزش بازار استیبل کوین‌ها به پایین ترین سطح دو سال اخیر رسیده است

طبق گزارشی که اخیراً توسط CCData منتشر شد، ارزش کل بازار استیبل کوین‌ها برای 14 ماه متوالی کاهش یافته‌است و در حال حاضر به 130 میلیارد دلار رسیده‌است که پایین ترین سطح از سپتامبر 2021 است.

در همین حال، تسلط بر بازار کریپتو متعلق به استیبل کوین‌ها به 11.1 درصد افزایش یافته‌است که احتمالاً یک نشانه نزولی برای ارزهای دیجیتال است. کاهش ارزش بازار استیبل کوین‌ها به معنای خروج نقدینگی از صرافی‌های ارز دیجیتال است. منابع متعدد تأیید می‌کنند که ماه می شاهد کمترین حجم معاملات ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها از ابتدای سال 2022 بوده‌است. این کاهش در نقدینگی کلی با کاهش شدید حجم معاملات استیبل کوین‌ها همراه است. بر اساس گزارش CCData، معاملت این ارزهای دیجیتال با قیمت ثابت طی ماه می با 40.6 درصد کاهش به 460 میلیارد دلار رسیده‌است. این رقم بیانگر پایین‌ترین حجم معاملات ماهانه استیبل کوین‌ها در صرافی‌های متمرکز از دسامبر 2022 است.

همچنین ارزش بازار تتر همزمان با افزایش قیمت بیت کوین در سال جاری افزایش یافته‌است و از 66.2 میلیارد دلار به 83.5 میلیارد دلار رسیده‌است. تتر اخیرا همچنین اعلام کرد که تنها در سه ماهه اول سال جاری 1.4 میلیارد دلار سودداشته و اعلام کرد که از بخشی از سود خود برای خرید بیت کوین استفاده خواهد کرد.

منبع protos.com

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.