سنگاپور در نظر دارد محدودیت‌های جدیدی را برای معاملات ارزهای دیجیتال اعمال کند

سنگاپور در نظر دارد محدودیت‌های جدیدی را برای معاملات ارزهای دیجیتال اعمال کند

ثارمان شانموگاراتنام (Tharman Shanmugaratnam)، رئیس اداره مالی سنگاپور (MAS)، درباره محدودیت‌ها و قوانین جدید ارزهای دیجیتال صحبت کرد.

مورالی پیلای (Murali Pillai)، یکی از اعضای پارلمان سنگاپور از شانموگاراتنام پرسید که MAS برای محافظت از دارایی‌های افراد تازه وارد به دنیای پرنوسان ارزهای دیجیتال چه راهکارهایی در نظر دارد؟. رئیس اداره مالی شنگاپور در پاسخ گفت:

از سال 2017، بانک مرکزی مکرراً هشدار داده است که ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاران کوچک مناسب نیستند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد که در ماه ژانویه (بهمن) بانک مرکزی سنگاپور بازاریابی و تبلیغات ارزهای دیجیتال را در امکان عمومی ممنوع کرد. از آن زمان، ارائه دهندگان خدمات ارزهای دیجیتال در این کشور تلاش کرده‌اند از قوانین بانک مرکزی پیروی کنند. اقدام این موسسات شامل؛ حذف دستگاه‌های خودپرداز ارزهای دیجیتال از مناطق عمومی و حذف تبلیغات از مکان های حمل و نقل عمومی بوده‌ است.

ثارمان شانموگاراتنام در ادامه افزود، MAS در نظر دارد محدودیت‌های قانونی جدیدی برای محافظت از کاربران ارزهای دیجیتال اعمال کند. این قوانین جدید ممکن است شامل محدودیت‌هایی برای سرمایه‌گذاران خرد و قوانین استفاده از لورج (اهرم) در هنگام انجام معاملات در ارزهای دیجیتال باشد.

اداره مالی سنگاپور روز دوشنبه هشدار داد که ارزهای دیجیتال بسیار پرخطر هستند و برای سرمایه‌گذاران کوچک مناسب نیستند. اگر افراد برای خرید ارزهای دیجیتال وام بگیرند، بیشتر از پولی که سرمایه‌گذاری کرده‌اند را ممکن است از دست بدهند.

منبع: bitcoin.com

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.