رابین‌هود کیف پول ارز دیجیتال بدون کارمزد برای کاربران دیفای راه‌اندازی می‌کند

اپلیکیشن مطرح معاملات سهام و ارزهای دیجیتال، رابین‌هود (Robinhood)، اعلام کرد که کیف پول ارز دیجیتال آتی این شرکت، کارمزدی دریافت نمی‌کند و همچنین از توکن‌های غیر مثلی (NFT)، خدمات فضای دیفای (DeFi) و قابلیت‌های سواپ کردن توکن‌ها پشتیبانی می‌کند.

این کیف پول که بر بستر اتریوم ساخته خواهد شد به گفته این پلتفرم، گس فی‌ها (Gas fee) را به صفر خواهد رساند. ولاد تنف، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران رابین‌هود درمورد این کیف پول وب 3.0 می‌گوید، امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) پتانسیل این را دارد که سیستم عاملی برای تأمین آینده خدمات مالی باشد. به همین دلیل، این شرکت می‌خواهد با ابزاری که در طیف کاملی از امکانات ارائه شده توسط محصولات و خدمات دیفای پا می‌گذارد، وارد بازار ارزهای دیجیتال شود. همچنین یکی از بر‌ترین نقاط قوت این کیف پول قابلیت غیر امانی و غیرمتمرکز بودن آن است. به این معنی که تنها دارنده کلید خصوصی در این کیف پول، کاربر مورد نظر است و این شرکت نقشی در کنترل کیف پول نخواهد داشت.

یکی از سؤالات مطرح در مورد این کیف پول آن است که چگونه در صورت استفاده از شبکه اتریوم، موفق به عدم دریافت کمیسیون یا کارمزد می‌شوند. رابین‌هود می‌گوید برای این منظور به ارائه‌دهندگان نقدینگی شخص ثالث متکی است.

 

منبع  cryptopotato.com

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

فهرست