تعدیل نیروی صرافی رابین‌هود همزمان با کاهش ارزش سهام آن به پایین‌ترین سطح خود

پلتفرم محبوب تجارت آنلاین و شرکت خدمات مالی آمریکایی رابین‌هود که به‌تازگی پشتیبانی از ارزهای دیجیتال را افزوده، در حال حاضر 9 درصد از نیروی کار خود را در بحبوحه کاهش ارزش سهام خود اخراج کرده است.

تنها در 30 روز گذشته، ارزش سهام رابین‌هود که با نماد تجاری HOOD معامله می‌شود، تقریباً 38 درصد کاهش یافته و به 9.99 دلار رسیده است که پایین‌ترین قیمت از زمان عرضه اولیه آن در اواسط سال 2021 است. طبق گزارش وب‌سایت تریدینگ ویو (TradingView)، این یک روند نزولی بلندمدت برای رابین‌هود بوده است که منجر به کاهش مداوم قیمت HOOD از زمان بالاترین قیمت آن در 4 آگوست 2021 یعنی 70.39 دلار شده است. مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران این پلتفرم، ولاد تنف، در این خصوص گفته: “این رشد سریع تعداد کارمندان منجر به ایجاد برخی نقش‌ها و عملکردهای شغلی تکراری و لایه‌ها و پیچیدگی بیشتر از حد مطلوب شده است. پس از بررسی دقیق همه این عوامل، ما به این نتیجه رسیدیم که انجام این تعدیل در کارکنان رابین‌هود تصمیم درستی برای بهبود کارایی است.”

گفتنی است که بین سال‌های 2020 و نیمه اول 2021، تعداد کارکنان این شرکت تقریباً شش برابر شده است و از 700 نفر به نزدیک 3800 کارمند رسیده است. با تعدیل نیروی رابین‌هود، از هر ۱۰ نفر یک کارمند، یعنی در مجموع بین ۳۰۰ تا ۳۵۰ نفر، بیکار خواهند شد.

 

منبع  cointelegraph.com

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

فهرست