به عقیده رابرت کیوساکی، بزرگترین رکود اقتصادی در راه است

به گفتهٔ رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) نویسنده معروف کتاب “پدر پولدار، پدر فقیر”، آمریکا در مسیر رکود اقتصادی و ورشکستگی قرار گرفته است.

کیوساکی بر اهمیت سواد مالی، استقلال مالی و ایجاد ثروت از طریق سرمایه‌گذاری در دارایی‌ها، سرمایه‌گذاری در املاک، راه‌اندازی و مالکیت کسب‌وکار و همچنین افزایش هوش مالی برای بهبود کسب‌وکار تاکید دارد. این سرمایه‌گذار برجسته، در سه سال اخیر از اقدامات فدرال رزرو به پیامدهای اقتصادی ناشی ویروس کووید-19 انتقاد کرده است. وی از دنبال‌کنندگان خود خواست تا با خرید بیت کوین، طلا و نقره از دارایی‌های فیات خود در برابر تورم شدید احتمالی محافظت کنند. این نویسنده مطرح معتقده است :”طلا و نقره دارایی‌های ضد تورمی (پوشش ریسک) خوبی هستند و بیت کوین، دارایی متن باز مردم است.”

رابرت کیوساکی افزود :

دارایی نصف مردم آمریکا کمتر از ۱۰۰۰ دلار است. زمانی که تورم بالا رود، ۵۰ درصد از مردم ورشکست می‌شوند و این، زمانِ آغاز انقلاب است.

کیوساکی در پاسخ به این سوال که چرا به سبد سرمایه‌گذاری خود، سولانا اضافه کرده است، گفت:

بهترین معاملات همیشه به سرعت انجام می‌شوند. وقتی که مردم از من می‌پرسند “آیا در بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده‌ای؟” جواب من مثبت است. البته این برای زمانی بود که بیت کوین به قیمت ۶ هزار دلار معامله می‌شد. سولانا هنوز اول راه است و پتانسیل فراوانی دارد.

منبع: cryptoglobe

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

مطالب پر بازدید

.

فهرست