ثبت نام در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ با موضوع تکنولوژی متاورس و بلاکچین آغاز شد

سجاد عباسی فشمی، دبیر یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری وفناوری اینوتکس ۲۰۲۲ (INOTEX 2022)، اعلام کرد که ثبت نام بازدیدکنندگان نمایشگاه از امروز شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه آغاز شد.

علاقمندان با مراجعه به سایت inotex.com، می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه ثبت نام کنند. فشمی درباره نحوه دریافت بلیط‌ها گفت، سه نوع بلیت موجود است که نوع اول رایگان بوده و برای بخش نمایشگاهی است. بلیت دوم، مربوط به بخش آنلاین نمایشگاه است که در کنار بخش حضوری نمایشگاه بخش آنلاین نیز دایر شده. در این بخش مراجعه‌کنندگان می‌توانند از خارج محیط نمایشگاه، سخنرانی‌ها و پنل‌های ارایه شده  را ببینند. همچنین می‌توانند از امکانات اپلیکیشن از قبیل ارتباط بین غرفه‌داران و بازدیدکنندگان، امکان تناظریابی از طریق هوش مصنوعی اپلیکیشن و امکانات دیگر استفاده کنند. نوع سوم بلیت‌ها نیز برای کسانی است که قصد دارند از رویدادهای حاضر در نمایشگاه از قبیل مشاوره رایگان در منتور شیپ استفاده کنند.

به گفتهٔ عباس فشمی، امسال برخلاف سال گذشته، سه دوره که شامل موضوعات عمومی کسب و کار، تکنولوژی متاورس و بلاکچین و دوره فروم حکمرانی که موضوع آن بررسی حکمرانی فناورانه در حوزه دانش بنیان است، برگزار می‌شود.

منبع: irna

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

مطالب پر بازدید

.

فهرست