منشور اعتماد شرکت کریپتوی پروتگو دیگر اعتبار ندارد

منشور اعتماد شرکت کریپتوی پروتگو دیگر اعتبار ندارد

گزارشات حاکی از این است که “منشور اعتماد بانک ملی” شرکت کریپتوی پروتگو (Protego)، با گذشت تاریخ انقضای آن، دیگر تمدید نشده است.

این منشور از جانب بالاترین مقام قانون‌گذار بانکی آمریکا، دفتر نظارت بر ارز (OCC) ارائه می‌شود. طبق قوانین منشور، عملکرد، اختیارات و فعالیت‌های موسسات مالی تحت نظارت مستقیم کنگره ایالات متحده قرار می‌گیرد. شرکت پروتگو در تاریخ 5 فوریه 2021 از این نهاد قانون‌گذار منشور را دریافت کرد. با این حال با انقضای تاریخ آن در سال جدید، دفتر کنترل ارز ایالات متحده منشور را برای این سازمان تمدید نکرده است. به نقل از سخنگوی دفتر کنترل ارز ایالات متحده (OCC) این شرکت قوانین شروط قبل از تبدیل ارز را برآورده نمی کند. شروط قبل از تبدیل ارز، امن بودن یک سیستم مالی و همچنین دارا بودن حداقل سرمایه و نقدینگی مورد نیاز یک موسسه مالی را مد نظر قرار می‌دهد.

گرگ گیلمن (Greg Gilman) بنیان‌گذار پروتگو، در این خصوص عنوان کرد شرکت او الزامات مالی دفتر کنترل ارز ایالات متحده را برآورده کرده است و قصد دارد مجدداً به این نهاد جهت تمدید منشور و یا دریافت مجوز فعالیت به عنوان یک بانک دولتی درخواست دهد. با این حال وی تاکنون پاسخ قطعی دریافت نکرده است.

منبع cointelegraph

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

ریپل چیست؟
ریپل چیست؟
ریپل یکی از معروف‌ترین ارزهای دیجیتال با سرعت تراکنش بالا و هزینه انتقال بسیار است.…
فهرست