هارد فورک پالیگان با موفقیت اجرا شد

هارد فورک پالیگان با موفقیت اجرا شد

بلاکچین پالیگان روز گذشته در ۱۷ ژانویه از تکمیل هارد فورک خود در تلاش برای کاهش نوسانات گس فی‌ها و افزایش سرعت تولید بلاک‌های خود خبر داد.

دو پیشنهاد موجود در هارد فورک در ماه دسامبر ارائه شده‌بودند و حدود ۸۷ درصد از تیم‌های اعتبارسنج شرکت‌کننده به اجرای آن‌ها رأی دادند. هدف پیشنهاد اول، پایین نگه داشتن هزینه گس در زمانی است که فعالیت زیادی در شبکه وجود دارد. پیشنهاد دوم نیز با هدف کاهش مدت‌زمان لازم برای تکمیل یک بلاک از داده‌ها انجام شد. باید افزود سال گذشته، پالیگان به دلیل همکاری‌های متعدد و رکورد تعداد تراکنش‌ها، رشد و پذیرش قابل توجهی را تجربه کرد. پس از انتشار این خبر قیمت توکن بومی این شبکه یعنی متیک با قیمت 1.013 دلار معامله شد. این رقم نسبت به 0.8473 دلار یک هفته قبل بیش از 17 درصد رشد را نشان می‌داد.

البته در حل حاضر این ارز دیجیتال طی شبانه‌روز گذشته 2 درصد کاهش قیمتی داشته است که به نظر می‌رسد یک رویداد “با شایعه بخر، با خبر بفروش” بوده است. در چنین رویدادی پس از عملی‌شدن خبر مهمی که در مورد یک پروژه کریپتو منتشر شده‌بوده، سرمایه‌گذاران به فروش آن ارز دیجیتال به‌منظور کسب سود در اوج قیمتی دست می‌زنند.

منبع cryptoslate.com

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

فهرست