تریدر معروف ارزهای دیجیتال حرکت به سوی مسیر 20 هزار دلار را برای اتریوم پیش‌بینی می‌کند

0

مایکل ون دِ‌پوپ (Michaël van de Poppe) تحلیلگر و تریدر معروف ارزهای دیجیتال ، مسیر قیمت اتریوم را تا 20000 دلار ترسیم کرده است و و در عین حال رشدهای قیمتی بزرگی را برای چین‌لینک (Chainlink) و چهار آلت کوین دیگر متصور شده است.

این تحلیلگر به 424200 دنبال کنندهٔ خود در توییتر گفته است که اتریوم را در مسیر بازار صعودی سال 2017 می‌بیند. آن زمان اتریوم با 50 درصد اصلاح دوباره روند صعودی را از سر گرفت و حال با 35 درصد اصلاح، بازار گاوی به سوی 15 الی 20 هزار دلار برای ارز دیجیتال دوم بازار آغاز می‌شود.

ون دِپوپ همچنین در مورد شبکهٔ غیرمتمرکز اوراکل چین‌لینک دیدگاهی صعودی دارد و می گوید با 27 درصد رشد از قیمت 23 دلار به حدود 29 دلار خوهاد رسید. او همچنین در مورد الروند (Elrond) می‌گوید از قیمت فعلی (210 دلار) تا 336 دلار پتانسیل رشد را دارد. آلت کوین بعدی مد نظر این تحلیلگر کوتی (COTI) است که با حفظ سطح حمایت 0.48 دلار به میزان 100 درصد رشد خواهد داشت. دیگر آلت کوین مورد بحث ون دِ‌پوپ هارمونی (Harmony) است که در حال آماده شدن برای افزایش 90 درصدی از قیمت فعلی خود یعنی 0.15 دلار است.

مورد آخر در لیست این تحلیلگر ارز دیجیتال فچ (Fetch.ai) است که با تبدیل سطح مقاومت قبلی 0.59 دلار به سطح حمایت فعلی خود، روندی صعودی را در پیش رو دارد.

 

منبع  dailyhodl.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.