تبدیل دوچرخه معمولی به دوچرخه برقی با یک کیت جدید

0

یک کیت به نام “سوئیچ”(Swytch) می‌تواند دوچرخه قدیمی شما را به یک دوچرخه برقی تبدیل کند.

خرید این کیت، ارزان‌تر از خرید یک دوچرخه الکتریکی است و مزیت اضافی آن این است که ظاهر حجیم و خشن دوچرخه‌های برقی را نیز ندارد.

این کیت به راحتی روی دوچرخه نصب می‌شود و برای اکثر مدل‌های دوچرخه‌های کنونی قابل استفاده است و وزن آن تنها ۳ کیلوگرم است.

همراه با این کیت، تمام قطعات و دستورالعمل‌های مورد نیاز عرضه می‌شود، بنابراین هیچ ابزار اضافی برای نصب آن لازم نیست.

موتور اصلی این کیت به شکل بسته‌بندی شده در مغزیِ وسط چرخ است که جایگزین مغزیِ چرخ جلوی دوچرخه شما می‌شود.

هنگامی که مرکز چرخ جلوی دوچرخه شما با این موتور تعویض می‌شود، تنها کاری که باید انجام دهید این است که حسگر پدال را وصل کرده و باتری آن را روی فرمان دوچرخه قرار دهید.

پس از نصب می‌توان سطح قدرت موردنظر را تنظیم و رکاب زدن را شروع کرد. باقی کارها را این کیت مبدل انجام می‌دهد.

این کیت مانند دیگر دوچرخه‌های برقی واقعاً در شیب‌های تند به کار می‌آید و صعود در مسیرهای شیب‌دار را به معنای واقعی کلمه آسان می‌کند.

باتری ۱.۵ کیلوگرمی لیتیوم-یونی “سوئیچ” دارای ظرفیت کافی برای تغذیه دوچرخه تا فاصله ۵۰ کیلومتر است و می‌تواند در عرض دو ساعت با شارژ سریع شارژ شود. همچنین می‌تواند به سرعت ۳۲ کیلومتر در ساعت برسد.

یکی دیگر از لوازم جانبی جالب این کیت، حسگر ترمز هدفمند آن است. این کیت به طور مداوم استفاده شما از ترمزهای دوچرخه را کنترل می‌کند و هنگامی که تشخیص دهد که ترمزها به کار افتاده‌اند، به طور خودکار برق موتور را قطع می‌کند تا به چرخ‌های دوچرخه نیرو وارد نکند. این حسگر ترمز با ترمزهای سیمی و هیدرولیک سازگار است.

این کیت در دو رنگ نقره‌ای و مشکی مات عرضه می‌شود و قیمت آن 999 پوند است.

 

منبع: cyclingnews

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.