شرکت جنسیس دیجیتال استس، ۴۳۱ میلیون دلار سرمایه جذب کرد

0

شرکت بزرگ ماینینگ بیت‌کوین جنسیس دیجیتال استس(Genesis Digital Assets)، ۴۳۱ میلیون دلار سرمایه جذب کرده است تا فعالیت ماینینگ صنعتی خود را در آمریکا و کشورهای شمال اروپا گسترش دهد.

دور جدید تأمین مالی توسط پارادایم (Paradigm)، یکی از بزرگترین شرکت ‌ای سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال، که از شرکت‌های مطرح دیگر در حوزۀ ارزهای دیجیتال از جمله کوین‌بیس و اف‌تی‌ایکس نیز پشتیبانی کرده است، رهبری شد.

مارکو استرنگ (Marco Streng)، مدیرعامل و بنیان‌گذار جنسیس دیجیتال، خاطرنشان کرد که این بودجه جدید به شرکت کمک می‌،کند تا با گسترش اهداف خود تا سال 2023 به 1.4 گیگاوات ظرفیت استخراج برسد.

جنسیس دیجیتال، یکی از بزرگترین استخراج‌کنندگان بیت‌کوین در ایالات متحده، اخیراً قدرت استخراج خود را افزایش داده و سخت افزار بیشتری را برای استخراج ارزهای دیجیتال، جمع آوری کرده است. در اواخر ماه اوت، این شرکت 20 هزار دستگاه جدید استخراج، از کنعان خریداری کرد و توافقنامه خرید 180 هزار دستگاه دیگر را در آینده امضا کرد.

ظرفیت استخراج جنسیس دیجیتال اخیراً به طور مداوم در حال افزایش است و از 140 مگاوات از ژوئن 2021، یا نرخ کل هش 2.6 اگزاها (EH/s) ، به بیش از 170 مگاوات، یا 3.3 EH/s تا ماه سپتامبر افزایش یافته است. این شرکت انتظار دارد 8.6 EH/s دیگر در 12 ماه آینده اضافه کند.

 

منبع: cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.