وضعیت بازار؛ همچنان قرمز است

0

قیمت بیت‌کوین توانست از مقاومت ۴۳,۵۰۰ دلاری عبور کند، ولی بعد از آن شاهد سقوط و عبور از ۴۰ هزار دلار بودیم. این اتفاق سبب شد تا بسیاری از آلت کوین‌ها هم با سقوط همراه شوند.

اتریوم، هم به زیر ۳ هزار دلار رسیده است و در مقطعی حتی تا ۲,۸۰۰ دلار هم  سقوط کرد.

 

وضعیت قیمت اتریوم

قیمت اتریوم به زیر  سطح حمایت ۳ هزار دلار سقوط کرد. پس از عبور از ۲,۸۰۰ و ۲,۷۰۰ دلار، کف قیمت در نزدیکی ۲,۶۵۰ دلار تشکیل شد و پس از آن، احیای قیمت  را شاهد بودیم. در حال حاضر ۲,۹۲۰ دلار به‌عنوان نزدیک‌ترین سطح مقاومت اتریوم عمل می‌کند.

مقاومت بعدی 3 هزار است. در صورتی که اتریوم بتواند از این مفاومت عبور کند، کی‌تواند احیا و افزایش قیمت را از سربگیرد. در صورت سقوط بیشتر، فروشندگان تلاش خواهند کرد قیمت را به زیر محدودۀ حمایتی ۲,۶۵۰ دلار برسانند.

بازار آلت‌کوین‌ها

کاردانو (ADA)، موفق به عبور از سطوح 2.15 و 2.20 دلار آمریکا نشد. روند نزولی جدیدی را آغاز کرد و این ارز دیجیتال در بازه‌ای به زیر ۲ دلار هم رسید اما خریداران اجازه تثبیت قیمت در این محدوده را ندادند.

کاردانو در حال حاضر در محدوده ۲.۰۷ دلاری معامله می‌شود. در حال حاضر ۱.۸۸ دلار اصلی‌ترین حمایت کاردانو و ۲.۲ دلار به‌عنوان یک مقاومت پراهمیت عمل می‌کند.

لایت‌کوین، در 24 ساعت گذشته، ۵ درصد از ارزش خود را از دست داده است. در حال حاضر قیمت لایت‌کوین در محدوده ۱۵۲ دلار در نوسان است. اما ممکن است در نزدیکی 155 دلار مقاومت داشته باشد. مقاومت عمدۀ بعدی نزدیک به سطح 162 دلار است.

دوج‌کوین، طی ۲۴ ساعت گذشته رشد داشته است. و در حال حاضر در نزدیکی 0.200 دلار تثبیت شده است. پیش از این احیای قیمت، دوج کوین به زیر ۰.۲ دلار رسیده بود.

اگر گاوها ( خریداران) نتوانند قیمت را در سطوح فعلی تثبیت کنند، ممکن است با افزایش فشار فروش مواجه شوند. در این حالت، قیمت ممکن است تا سطح 0.188 دلار آمریکا کاهش یابد.

قیمت ریپل، پس از سقوط اخیر، به نزدیکی ۰.۹۲ دلار رسیده و در ۲۴ ساعت گذشته هم چیزی در حدود ۱ درصد از ارزش خود را از دست داده است. در حال جاضر، ۰.۸۸ دلار سطح حمایت پیش روی ریپل است. در صورتی که فروشندگان بتوانند فشار فروش فعلی را حفظ کنند، احتمال سقوط به ۰.۷ دلار وجود دارد.

طی 240ساعت گذشته ارزهای دیجیتال نظیر اواِم‌جی نتورک، کازماس، سوشی و تزوس بیش از ۸ درصد از ارزش خود را از دست داده‌اند. در سوی دیگر، ارزهایی نظیر OHM، XDC و DESO رشدهای ۱۶ الی ۳۲ درصدی، را تجربه کردند.

ارزش بازار ارزهای دیجیتال بار دیگر به زیر ۲ تریلیون دلار رسیده است و در حال حاضر در محدوده ۱.۹۳ تریلیون دلار قرار دارد. در این میان، بیت کوین با ۴۱.۲۶ درصد سلطه، بیشترین سهم از بازار را در اختیار دارد.

به طور کلی، قیمت بیت‌کوین هنوز بسیار بالاتر از محدودۀ پشتیبانی 40 هزار دلار است. اگر به قیمت 43 هزار دلار برسد، احتمال افزایش به سطح 44،200 دلار وجود دارد.

 

منبع: cryptonews

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.