گوپرو هیرو ۱۰ معرفی شد

0

شرکت گوپرو از اکشن کمرا جدید خود با نام هیرو ۱۰ (Hero 10) مجهز به چیپ جدید قدرتمندتر و قابلیت فیلمبرداری با فریم ریت بالاتر از نسل قبل رونمایی کرد.

دوربین جدید گوپرو از تثبیت‌کننده تصویر بهتری برخوردار است و در حین شارژ، ویدیوها را به صورت خودکار روی فضای ابری ذخیره سازی می‌کند.

دوربین هیرو ۱۰ می‌تواند نسبت به نسل قبلی با فریم ریت دو برابر بیشتری تصویربرداری کند. در توضیحات این دوربین عنوان شده که قادر است ویدیوهایی با وضوح 5.3K  با سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه ضبط کرده و عکس‌هایی با وضوح 4K  با نرخ ۱۲۰ فریم بر ثاینه و 2.7K  با نرخ ۲۴۰ فریم بر ثانیه ثبت کند.

به گفته گوپرو بهبود عملکرد این دوربین به دلیل پردازنده جدید GP2 است که جانشین تراشه GP1 محسوب می‌شود که از زمان هیرو ۶ بلک مورد استفاده این دوربین‌ها قرار گرفته است. تراشه GP2 همچنین باعث می‌شود دوربین هیرو ۱۰ از چند جهت مانند برخورداری از نمایشگر لمسی و قابلیت پردازش ویدیویی سنگین به موبایل شباهت داشته باشد.

دوربین جدید همچنین دارای چند پیشرفت کوچک‌تر است که باعث جذابیت بیشتر آن می‌شود. به عنوان مثال ویژگی “تراز کردن افق” سعی می‌کند افق را به صورت یک خط مستقیم حفظ کند و به دوربین اجازه می‌دهد تا قبل از شروع حرکت تا ۴۵ درجه به سمت بالا کج شود. این میزان در دوربین هیرو ۹ حدود ۲۷ درجه بوده است. گوپرو همچنین می‌گوید که می‌توانید از نسل جدید ویژگی تثبیت HyperSmooth  درهنگام پخش زنده استفاده کنید. البته برای دریافت بالاترین کیفیت ویدیوی ممکن در پخش زنده به اشتراک ویژه نیاز دارید.

منبع:engadget.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.