معرفی مک بوک پرو M1X تا چند هفتهٔ دیگر

0

در حالی که گزارش‌های مختلفی درباره تاخیر در تولید مدل‌های جدید مک بوک پرو مجهز به تراشه MX1 منتشر شده، بلومبرگ در گزارش جدیدی می‌گوید احتمالاً اپل طی هفته‌های آتی در رویداد جداگانه‌ای از لپ‌تاپ‌های جدیدش رونمایی خواهد کرد.

تنها یک روز به برگزاری رویداد معرفی آیفون ۱۳ اپل باقی مانده و برخی منابع آگاه بازار می‌گویند این احتمال وجود دارد که در جریان این مراسم، اپل مدل‌های جدید مک بوک پرو با تراشه M1X را نیز نمایش بگذارد یا حداقل به معرفی آنها اشاره کند. این در حالی است که خبرنگار بلومبرگ به رونمایی از مدل‌های جدید مک بوک پرو در رویداد دیگری در پاییز امسال و طی هفته‌های آتی اشاره می‌کند.

«مارک گورمن»، خبرنگار بلومبرگ می‌گوید مدل‌های جدید مک بوک پرو مجهز به تراشه جدید M1X خواهند بود. وی به این موضوع اشاره می‌کند که احتمالا اپل رویداد رونمایی جداگانه‌ای برای دستگاه‌های جدید درنظر خواهد گرفت. با این وجود، گورمن هنوز مطمئن نیست در رویداد 14 سپتامبر (23 شهریور) اپل چه اتفاقی رخ می‌دهد و این احتمال وجود دارد که کوپرتینویی‌ها در این مراسم اطلاعاتی در مورد نسل جدید مک بوک پرو ارائه کنند. با این وجود تاکید بیشتر خبرنگار بلومبرگ روی برگزاری مراسم جداگانه‌ای در پاییز است.

منبع: appleinsider

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.