همکاری شرکت ای‌تی‌اند‌تی با سیسکو برای بکارگیری شبکه 5G در اپلیکیشن‌های اینترنت اشیاء

0

دو شرکت AT&T و Cisco برای بهبود عملکرد اپلیکیشن‌های اینترنت اشیاء (IoT) به کمک قابلیت‌های اختصاصی شبکه 5G خبراز آغاز همکاری با یکدیگر را داه‌اند.

شبکه 5G زیر 6 گیگاهرتز شرکت مخابرات آمریکایی AT&T در حال حاضر بیش از 251 میلیون نفر را تحت پوشش قرار می‌دهد و صنایعی مانند تولید، خودرو و سرگرمی را با تأخیر کم و پهنای باند بالا برای برنامه‌های پیشرفته ارائه می‌دهد.

در پی این همکاری مرکز کنترل ای‌تی‌اند‌تی از سیسکو پشتیبانی می‌کند و به کسب و کارهای مختلف آخرین به روز رسانی‌های اپلیکیشن‌های اینترنت اشیاء را در شبکه آن‌ها ارائه می‌دهد. و با این قابلیت جدید می‌توان برای کاهش تهدیدات امنیتی فعالیت‌های مشکوک را به سرعت شناسایی کرد. یکی از مدیران شرکت سیسکو در این خصوص می‌گوید: “شبکه 5G به مشاغل در تمام صنایع این امکان را می‌دهد تا مدل‌های تجاری خود را سریعتر دیجیتالی کرده و تغییر دهند. ما به همراه AT&T ، نقطه عطفی را برای مشتریان این مرکز کنترل رقم می‌زنیم  تا از قدرت 5G برای اتصال دستگاه‌های صنعتی و تجاری به آخرین تکنولوژی اینترنت اشیاء استفاده کنند.”

افزوده شدن اینترنت 5G به آنلاین شدن میلیون‌ها دستگاه دارای اینترنت اشیاء کمک می‌کند و به دنبال آن ایجاد شهرهای هوشمند، وسایل نقلیه خودران و تولید کارآمدتر را به ارمغان می‌آورد.

منبع: iottechnews

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.