فناوری شارژ هوایی موتورولا رونمایی شد

0

موتورولا اوایل سال جاری فناوری شارژ بدون سیم واقعی خود را معرفی کرد و حالا این زیرگروه برند لنوو از نسخه‌ی جدید این فناوری رونمایی کرد. فناوری شارژ هوایی موتورلا به هیچ‌گونه اتصال فیزیکی بین دستگاه و شارژر نیاز ندارد.

موتورولا قبلاً این فناوری را “موتورولا وان هایپر” نامیده بود اما حالا نام آن را به “موتورولا ایر شارژ” تغییر داده است. نام این فناوری شباهت زیادی به فناوری می ایر شارژ شرکت شیائومی دارد. با این وجود، فناوری شارژ هوایی شیائومی در حال حاضر تنها یک طرح اولیه است.

براساس اطلاعات منتشرشده، این فناوری جدید قابلیت شارژ ۴ دستگاه در فاصله‌ی ۳ متری و با زوایه ۱۰۰ درجه‌ای به‌ صورت همزمان را دارد. موتورولا اعلام کرده که این فناوری از ۱۶۰۰ آنتن برای اسکن دستگاه‌ها استفاده می‌کند.

موتورولا همچنین تایید کرده که فناوری شارژ هوایی این شرکت قابلیت شارژ دستگاه‌ها از درون کاغذ، لوازم چرمی و وسایل مشابه را دارد. با این وجود، برای حفظ سلامت انسان، فرآیند شارژ به محض شناسایی انسان متوقف می‌شود. هنوز تاریخ دقیق ارائه‌ی این فناوری به صورت رسمی مشخص نشده اما یکی از مدیران شرکت لنوو تایید کرده که این فناوری تقریباً آماده‌ی عرضه به بازار است.

منبع: gizmochina

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.