تاریخ انتشار رسمی ویندوز ۱۱

0

بالاخره مایکروسافت زمان دقیق عرضه ویندوز ۱۱ را مشخص کرد. به گفته این شرکت ویندوز ۱۱ در ۵ اکتبر (13 مهر) به صورت یک آپدیت رایگان برای کامپیوترهای مجهز به ویندوز ۱۰ عرضه خواهد شد. از این پس کلیه سیستم‌های جدید نیز با ویندوز ۱۱ عرضه می شوند.

به کفته مایکروسافت ابتدا تنها دستگاه های جدید این آپدیت را دریافت می‌کنند و در هفته‌ها و ماه‌های بعد نیز دیگر کاربران می توانند از این ویندوز استفاده کنند.

مدیر بازاریابی ویندوز در شرکت مایکروسافت می‌گوید با توجه به تجارب کسب شده از ویندوز ۱۰ این شرکت تلاش خواهد کرد تا بهترین تجربه را برای کاربران ارائه کند. به طوری که تمامی دستگاه‌های واجد شرایط می‌توانند تا اواسط ۲02۲ این ویندوز را دریافت کنند.

کلیه کاربرانی که هم اکنون از ویندوز ۱۰ استفاده می‌کنند برای دریافت ویندوز ۱۱ می‌توانند از طریق Windows Update زمان‌دقیق در دسترس بودن را مطلع شوند. همچنین برای این امکان سازگاری سیستم با ویندوز 11 می‌توان از اپ‌های PC Health Check یا Windows Update استفاده کرد.

به گفته مایکروسافت با وجود عرضه عمومی ویندوز ۱۱ در تاریخ ۱۳ مهر کلیه قابلیت های آن برای همه در دسترس نخواهد بود. همچنین این شرکت اضافه کرد در ۱۳ مهر کاربران امکان استفاده از ابزارهای اندرویدی در ویندوز ۱۱ را نخواهند داشت. به نظر می رسد چنین ویژگی ای در سال ۲۰۲۲ برای کاربران در دسترس خواهد بود.

منبع: windowscentral

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.