اپل واچ سری ۷ احتمالاً به خاطر مشکلات تولید با تاخیر به بازار می‌آید

0

بر اساس گزارشات، تولید نسل جدید ساعت‌های هوشمند اپل موسوم به اپل واچ سری ۷ به خاطر پیچیدگی طراحی این محصولات به تأخیر افتاده است.

مطابق اعلام خبرگزاری Nikkei Asia، منابع آگاه به ماجرا می‌گویند تأمین‌کنندگان اپل از هفتۀ گذشته تولید اپل واچ سری ۷ را در مقیاس پایین آغاز کرده و از همان ابتدا با چالش‌های اساسی در دستیابی به استانداردهای کیفی روبرو بوده‌اند.

برخی گفته‌اند کیفیت پایین تولید احتمالاً به خاطر پیچیدگی طراحی دستگاه‌هاست. اپل واچ سری ۷ تغییرات زیادی نسبت به نسل قبلی داشته و مونتاژکنندگان در هنگام سوار کردن قطعات با مشکلات متنوعی مواجه هستند.

تأمین‌کنندگان اپل به خاطر همین طراحی پیچیده که ظاهر لبه‌های اپل واچ را شبیه آیفون ۱۲ تخت می‌کند، تولید را موقتاً متوقف کرده‌اند تا مهندسان موانع را برطرف کرده و شرایط را برای تولید انبوه آماده کنند. بر اساس گزارش‌ها، اپل واچ سری ۷ می‌تواند فشار خون را اندازه‌گیری کند و همین قابلیت پیچیدگی‌ها را بیشتر کرده است.

سخت‌افزاری که امکان اندازه‌گیری فشار خون را داشته باشد، برای دریافت گواهی مقاومت در برابر آب کار سخت‌تری دارد و باید چالش‌های مهندسی بیشتری را پشت سر بگذارد. چند روز پیش در گزارشی به شما گفتیم که اپل احتمالا ۲۳ شهریور در مراسمی از آیفون ۱۳ پرده برمی‌دارد و شاید در همین مراسم اپل واچ سری ۷ را هم ببینیم.

حالا Nikkei Asia می‌گوید این زمان‌بندی ممکن است تحت تأثیر مشکلات تولید قرار بگیرد و به تعویق بیفتد. با این حال، احتمال قوی‌تر این است که تأخیر در تولید موجب تأخیر در زمان عرضه شود.

بلومبرگ هم در گزارشی بر طبق شنیده‌های منابع آگاه می‌گوید زمان عرضه احتمالً به خاطر طراحی جدید اپل واچ سری ۷ دچار تأخیر می‌شود.

 

منبع: theverge

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.