اپل با خرید پرایم فونیک قصد دارد موسیقی کلاسیک را به اپل موزیک بیافزاید

0

اپل برای ساخت اپلیکیشن اختصاصی موسیقی کلاسیک و در طرف دیگر بهبود سرویس فعلی اپل موزیک، سرویس پخش موسیقی کلاسیک “پرایم‌فونیک“ (Primephonic) را خریداری کرد.

با توجه به گذشتۀ اپل مشخص است که علاقه‌ای انکار ناپذیر به موسیقی کلاسیک در این شرکت وجود دارد و حالا با خرید پرایم فونیک می‌توان اپل موزیک را به بهترین مکان برای عاشقان موزیک‌های کلاسیک دانست.

توماس استفنز  (Thomas Steffens)، ” بنیانگذار و مدیرعامل پرایم ‌فونیک” دربارۀ خرید جدید اپل اظهار داشت:

دادن خدمات سرویس پرایم‌فونیک به کاربران اپل موزیک، پیشرفت فوق‌العاده‌ای برای صنعت موزیک کلاسیک خواهد بود. طبق این شیوه، هنرمندان و کاربران عاشق این سبک موزیک قادرند با داشتن اشتراک اپل موزیک، تجربه کاربری فوق العاده تری را در دستان خود داشته باشند.

این شخص در ادامه افزود که موزیک کلاسیک باید بیشتر از قبل دیده شود و تأکید کرد که سرویس پرایم‌ فونیک از تاریخ ۱۶ شهریورماه دیگر کاربر جدیدی را قبول نخواهد کرد و کاربران فعلی این سرویس هم می‌توانند تا شش ماه از سرویس اپل موزیک به رایگان استفاده کنند.

در طرف دیگر کاربران اپل موزیک نیز قادر خواهند بود تا با افزوده شدن این سرویس در اپل موزیک، تجربه ای تازه از موزیک کلاسیک را در سرویس خود را داشته باشند.

در ادامه اما باید گفت که در سال ۲۰۲۲ پرایم فونیک قصد دارد تا برروی اپل موزیک، پلتفرم خود را به شکل یک اپلیکیشن مجزا توسعه دهد. هنوز اطلاعات بیشتری از این جریان در دست نیست اما انتظار می‌رود که با چیزی مشابه سرویس اورجینال پرایم فونیک طرف باشیم.

 

منبع: iclarified

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.