اطلاعات داغ و تازه‌ای از اپل واچ سری ۷ فاش شد

0

طبق رسم هرسالهٔ اپل، امسال این شرکت از اپل واچ سری ۷ رونمایی خواهد کرد که لبه‌هایی مشابه آیفون‌های سری ۱۲ به بعد خواهد داشت و طبق تکنیکی جدید صفحه نمایش به سطح نزدیک‌تر شده است.

کلون یا نسخه‌های تقلبی اپل واچ سری ۷ برای نخستین بار در چین دیده شدند.این نسخه‌های چینی با توجه به شایعات موجود طراحی شده‌اند و حدود ۶۰ دلار قیمت دارند. نسخه‌های ذکر شده در دو رنگ خاکستری و نقره‌ای قابل خرید می‌باشند و دارای طراحی مشابه لبه ی آیفون ۱۲ و آیپد پرو هستند.

طبق گفتهٔ یک افشاگر محبوب در شبکه ی اجتماعی Weibo اپل واچ سری ۷ در دو اندازه ی جدید ۴۱ و ۴۵ میلیمتر به عرضه خواهد رسید.این دو مدل جایگزین مدل های ۴۰ و ۴۴ میلیمتری خواهند شد که از زمان اپل واچ سری ۴ در دسترس قرار داشته‌اند. این افزایش اندازه قاب چندان تعجب آور نیست زیرا با توجه به اینکه اپل واچ سری ۷ دارای حاشیه کمتری در صفحه نمایش خود است و لبه‌های تخت جای لبه‌های گرد را گرفته است، به میزان اندکی نمایشگر نیز خود را بزرگتر از پیش نشان می‌دهد.

بلومبرگ در گزارشی ادعا می‌کند که اپل نسل جدید ساعت‌های خود را با نام اپل واچ سری ۷ رونمایی خواهد کرد که دارای ویژگی‌های تازه مانند پردازنده سریعتر، ارتباطات بی‌سیم بهتر و نمایشگر ارتقاء یافته خواهد بود. به نظر می‌رسد که اپل قصد دارد در اپل واچ سری ۷ حاشیه‌‌های نمایشگر را کاهش دهد و به سراغ تکنیک لایه‌سازی جدیدی برود تا نمایشگر را به بخش کاور جلویی نزدیکتر کند. این ساعت هوشمند ضخامت بیشتری نسبت به نسل کنونی خواهد داشت، اما این ضخامت بدان گونه نیست که کاربر متوجه آن شود.

اپل در گذشته به دنبال استفاده از سنسور سنجش دمای بدن در مدل امسال بود، اما به احتمال زیاد شاهد چنین سنسوری در مدل ۲۰۲۲خواهیم بود. سنسور اندازه‌گیری قند خون که برای افراد مبتلا به دیابت کاربردی است‌، به احتمال زیاد تا چندین سال دیگر برای استفاده تجاری آماده می‌شود.

لازم به ذکر است که بلومبرگ در گذشته خبر از عرضه ی ساعت هوشمند جان سخت اپل داده بود که با توجه به شایعات ، عرضه اش به سال ۲۰۲۲ موکول شده است.

 

منبع: techradar

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.