دعوت از استارت‌آپ‌های هوش مصنوعی برای حضور در جایزه سال هوشمندسازی

0

ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی از مجموعه‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌های فعال در حوزۀ اینترنت اشیا و هوش مصنوعی برای شرکت در جایزه سال هوشمندسازی دعوت کرد.

رویداد جایزه سال هوشمندسازی با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری برگزار می‌شود.

 15 شهریورماه آخرین فرصت ارسال ایده‌ها است.

محورهای این فراخوان شامل «کاهش آلودگی هوای کلان‌شهرها»، «مراقبت‌های بهداشتی درمانی بهینه در زمان کرونا»، «بهینه‌سازی توزیع محصولات کشاورزی»، «کاهش معضل کمبود منابع آبی»، «کاهش خسارات تصادفات جاده‌ای»، «مبارزه با قاچاق»، «مدیریت و کنترل ترافیک کلان شهرها»، «مدیریت مصرف سوخت»، «مدیریت مصرف انرژی (برق گاز)» و «کاهش هزینه نهاده‌های تولید در کشاورزی» می‌شود.

یکی از بخش‌های مهم رویداد ملی جایزه سال هوشمندسازی، برگزاری جلسات تخصصی (به صورت مجازی) است که در آن جلسات مسئولان و مدیران ارشد هر کدام از حوزه‌ها به بیان جزئیات و ابعاد مختلف معضلات ملی خواهند پرداخت.

حضور فعال در این رویداد برای ثبت نام کنندگان این امکان را فراهم می‌کند تا با چالش‌ها، نیازها و اولویت‌های مدیران و دست‌اندرکاران هر حوزه و نیز جزئیات کامل و دقیق‌تر معضلات ملی آشنا شوند.

مجموعه‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌های فعال در حوزه‌های اینترنت اشیا و هوش مصنوعی می‌توانند در این رویداد مشارکت داشته باشند.

 

منبع: nihr.ac

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.