درخواست جدید شرکت ریپل از قاضی پرونده

0

شرکت ریپل با ارائه درخواستی به سارا نتبورن، قاضی پرونده، خواستار ارائه اسنادی از طرف کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) شده است که سیاست‌های تجارت دارایی دیجیتال این سازمان را منعکس می‌کند.

درواقع شرکت ریپل می‌خواهد بداند که آیا کارکنان SEC مجاز به معامله XRP، اتر، بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال بوده‌اند یا خیر. علاوه بر آن، شرکت ریپل به‌دنبال اخذ گزارش‌های سالیانه‌ای است که نشان‌دهنده دارایی‌های شخصی ارز دیجیتال کارکنان سازمان باشد.

وکلای این شرکت ادعا می‌کنند که این درخواست آن‌ها “نه سنگین و نه نامتناسب است”. در حقیقت وکلای ریپل برای اثبات موضوع “ابلاغ صحیح” پیگیر این درخواست هستند. ابلاغ صحیح بر حول این فرض بنا شده است که SEC تعیین نکرده است آیا ارز دیجیتال شرکت ریپل یعنی XRP، یک اوراق بهادار بوده است و این شرکت به خریداران و کاربران این ارز دیجیتال به درستی اطلاع رسانی کرده است.

قابل ذکر است که این کمیسیون از روشن كردن اينكه آيا كاركنانش تا 9 مارس 2019، یعنی روز صدور دستور رسمي تحقيق علیه ریپل، مجاز به معامله XRP بودند يا نه خودداري كرد، چرا که اين اطلاعات را نامربوط به پرونده می‌داند.

 

منبع  u.today

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.