یک مطالعه جدید نشان می‌دهد سرمایه گذاران آمریکایی تمایل به خرید ارز دیجیتال با کارت اعتباری دارند

0

همزمان با اینکه اکوسیستم ارزهای دیجیتال همچنان در حال بلوغ و همه‌گیر شدن است، مطالعه جدیدی در آمریکا نشان داده است که احساسات سرمایه‌گذاران و نحوه خرج کردن آن‌ها نیز تغییر کرده است.

اخیرا یک نظرسنجی از طرف شرکت گمبلرزپیک (GamblersPick) با حضور ۱۰۰۰ سرمایه‌گذار ارز دیجیتال آمریکایی انجام شده است که نشان می‌دهد به‌طور میانگین هر فرد از نسل میلنیال یا هزاره (متولدین سال‌های ۱۹۸۱ تا ۱۹۹۵) بیش از ۱۸۰۰ دلار در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده است.

بر اساس نتایج این نظرسنجی ۲۵ درصد از شرکت‌کنندگان، برای خرید ارزهای دیجیتال به‌جای پول فیات از کارت های اعتباری استفاده کرده‌اند و برای تشکیل سبد سهام خود نزدیک به ۵۰۰ دلار از بانک‌ها و خانواده‌های خود قرض گرفته‌اند. همچنین برای سرمایه‌گذاری‌های آتی خود 21 درصد از آن‌ها از بن‌های کارمندی و 20 درصد دیگر از سپرده‌های بانکی یا وام مسکن خود استفاده خواهند کرد.

به طور شگفت انگیزی، بیبی بومر‌ها (کودک نسل انفجار یا بیبی بومر کسی است که در دورهٔ انفجار جمعیت پس از جنگ جهانی دوم، یعنی در حدّ فاصل سال‌های ۱۹۴۶ و ۱۹۶۴ زاده شده‌ باشد) به ​​طور متوسط ​​بیش از 4000 دلار برای خرید ارزهای دیجیتال وام گرفته‌اند. ما در مقایسه نسل‌های جدید وام‌های کمتری برای افزایش سبد ارزهای دیجیتال خود قرض گرفته‌اند.

 

منبع  cointelegraph.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.