مایک نووگراتز از دلیل بی تأثیری اخبار لایحه زیر ساخت بر قیمت ارزهای دیجیتال می‌گوید

0

در حالی که به نظر می‌رسد بازار ارزهای دیجیتال تحت تأثیر اخبار فاجعه بار مربوط به لایحه زیرساخت قرار گرفته است و در همین راستا بیت‌کوین در زمان انتشار این خبر به سطح 43800 دلار کاهش یافته است و اتریوم که ظاهراً کمی بیشتر تحت فشار است و طی دو روز گذشته بیش از 9 درصد کاهش یافته است؛ اما به طور کلی آرامشی نسبی در بازار مشاهده می‌شود.

مایک نووگراتز، مدیرعامل شرکت گلکسی دیجیتال نیز در توئیتی مدعی شده است که بازار ارزهای دیجیتال علیرغم اخبار منفی در واشنگتن در مورد این لایحه، از وضعیت خوبی برخوردار است. وی در این توییت گفته است:

“من فکر می‌کنم ارزهای دیجیتال به دو دلیل زیاد تحت تأثیر این اخبار قرار نگرفته‌اند: 1) واشنگتن متوجه شده است که جامعه ارزهای دیجیتال بسیار بزرگ، متنوع و پر سروصدا است و 2) آن‌ها دقیقاً ثابت کردند که چرا مردم در وهله اول خواستار سیستم‌های غیرمتمرکز هستند.”

گفتنی است که سنای آمریکا روز سه شنبه 9 آگوست برای رأی‌گیری درباره لایحه سرمایه‌گذاری زیرساختی ۱ تریلیون دلاری آماده می‌شود. این لایحه در خصوص تأمین منابع مالی برای توسعه‌های زیرساختی نظیر جاده‌ها، پل‌ها و آب سالم از طریق مالیات بر ارزهای دیجیتال در ایالات متحده است.

 

منبع  u.today

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.