شیائومی پذیرش ارزهای دیجیتال در پرتغال را آغاز کرد

0

نمایندگی رسمی شرکت شیائومی در پرتغال به نام می استور پرتغال (Mi Store Portugal)، اخیراً اقدام به پذیرش ارزهای دیجیتال کرده است.

در حالی که شرکت آمازون شایعات مربوط به پذیرش ارزهای دیجیتال را نفی کرده است، این شرکت بزرگ چینی سازنده وسایل الکترونیکی جای آن را گرفته است و در حال حاضر امکان خرید تلفن‌های هوشمند، جاروبرقی، ساعت‌های هوشمند، اسکوتر برقی و دیگر محصولات شیائومی با بیت کوین، اتریوم، تتر و دَش در شعبه کشور پرتغال شیائومی امکان پذیر می‌باشد.

در این راستا شرکت شیائومی با ارائه دهنده خدمات پرداخت ارز دیجیتال سوئیسی یو تراست (Utrust) همکاری کرده است و می استور نیز توکن بومی این شرکت را پذیرفته است.

پدرو مایا، مدیر بازاریابی می استور پرتغال می‌گوید که شیائومی (که اخیراً در بازار گوشی‌های هوشمند از شرکت اپل پیشی گرفته است) تلاش می‌کند تا با حرکت به سوی ارزهای دیجیتال، شعار خود را در زمینه ارائه “نوآوری برای همه” برآورده کند.

جای تعجب نیست که شیائومی کشور پرتغال را به عنوان بستری برای آزمایش پرداخت از طریق ارزهای دیجیتال انتخاب کرده است، چرا که این کشور به دلیل سیاست‌های مالیاتی خود به عنوان ارز دیجیتال دوست‌ترین کشور در اروپا محسوب می‌شود.

 

منبع  u.today

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.