مدیرعامل پنترا کپیتال معتقد است که آمدن اتریوم 2.0 به اتر کمک می‌کند تا از بیت‌کوین پیشی بگیرد

0

دن مورهد (Dan Morehead)، مدیرعامل پنترا کپیتال، اظهار داشت که آمدن هاردفروک لندن شبکه اتریوم به اتر کمک می‌کند تا گوی سبقت را از بیت کوین برباید.

 وی در انجمن بازارهای جهانی رویترز عنوان کرد که اتریوم به عنوان یک ارز دیجیتال جدیدتر نسبت به بیت کوین پتانسیل بیشتری دارد. مورهد همچنین خاطرنشان کرد که آمدن بروزرسانی EIP-1559 به اتر کمک می‌کند تا بیشتر مانند یک دارایی باثبات معامله شود.

یکی از جنبه‌های این بروزرسانی مربوط به ساختار کارمزدهای فعلی اتریوم است که حداقل پرداخت را برای ارسال تراکنش‌های اتریوم معرفی می‌کند و از سیستم مناقصه دور می‌شود که به ماینرها اجازه می‌دهد بالاترین پیشنهادات را در اولویت قرار دهند. بروزرسانی EIP-1559 که به سازگاری برنامه‌نویسی شده کارمزدها برای کاربران کمک می‌کند به منظور پرداخت کمترین پیشنهاد برای هر بلوک طراحی شده است و می‌تواند به طور بالقوه اتر را به یک دارایی ضد تورمی تبدیل کند.

علاوه بر این به گفته مورهد انتقال این ارز دیجیتال به اتریوم 2.0 میزان مصرف انرژی استخراج اتر را در مقایسه با بیت‌کوین به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد.

همچنین به گفته وی توسعه گسترده اتریوم در برنامه های مالی غیرمتمرکز همچنین به رشد بیشتر اتریوم نسبت به بیت کوین کمک می‌کند.

 

منبع cointelegraph.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.