مبادله بایننس (Binance)

مقاله

0

مقدمه

از نظر ما ، اساساً دو نوع معامله وجود دارد: آنهایی که با ارز فیات(پول بی پشتوانه یا پول دستوری) انجام می شوند و نیز آنهایی که صرفاً با رمزنگاری سرو کار دارند. که در اینجا تمرکز ما بر روی مورد دوم است. اگرچه معاملات رمز نگاری شده در حال حاضر کوچک هستند ،اما ما کاملاً معتقدیم که مبادلات رمزنگاری در آینده نزدیک بسیار و چندین برابر بزرگتر از مبادلات مبتنی بر فیات خواهند بود. آنها نقش مهم تری در امور مالی جهان بازی می کنند و ما این نمونه جدید  را به نام “بایننس” (Binance) نام گذاری کرده ایم که ترکیبی از Binary finance یا امور مالی دوگانه می باشد.

 

با کمک شما ، Binance یک مبادله رمزنگاری در کلاس جهانی ایجاد می کند که آینده سرمایه مالی رمزنگاری را تأمین می کند.

مشکلات

برخی از مبادلات رمزنگاری فعلی از مشکلاتی رنج می برند:

 • معماری فنی ضعیف:

بسیاری از مبادلات توسط افراد با فن آوری خوب “به سرعت جمع می شوند” ، اما در زمینه امور مالی یا کار با معاملات تجربه کمی دارند و یا هیچ تجربه ای ندارند. آنها اغلب ساده ترین رویکرد را برای راه اندازی سیستم انتخاب می کنند. اگرچه این روش ممکن است در آغاز به خوبی کار کند ، اما با افزایش ترافیک ، سیستم قادر به کنترل بار افزایش یافته نخواهد بود. سیستم های تبادل باید از ابتدا با در نظر داشتن امنیت ، کارایی ، سرعت و مقیاس پذیری مهندسی شوند. این موارد اغلب باعث کند شدن پیشرفت اولیه می شوند ، اما برای موفقیت طولانی مدت حیاتی هستند.

تیم ما دارای چندین دهه تجربه ساخت و حفظ سیستم های مالی کلاس جهانی است که اقتصاد را شکل می دهند. ما متوجه چگونگی ساخته شدن این سیستم ها از پایه هستیم.

 

 

 • پلتفرم ناامن:

صدها صرافی وجود دارد که به دلیل هک شدن از بین رفته اند.

بایننس با استانداردهای بالا ، حسابرسی شده و تست شده در مقابل نفوذ ساخته شده است. ما تجربه ساخت سیستم های مالی با بالاترین استانداردهای امنیتی را داریم و تلاش می کنیم ابتدا امنیت را تأمین کنیم.

 • نقدینگی بازار ضعیف:

تاجران حرفه ای و کاربران عادی به طور قابل توجهی تحت تأثیر این امر قرار می گیرند. داشتن دفترچه سفارش (orderbook) ضعیف به معنای افت زیاد هنگام معامله است که برای بازرگانان بسیار گران تمام خواهد شد. جذب ماینر ها ، سرمایه گذاران نهادی و بازرگانان بزرگ به یک معامله جدید ، یک نوع مشکل مرغ و تخم مرغ است و به یک تیم با منابع قوی صنعتی نیاز دارد.

تیم بایننس سالهاست که در صنعت مالی و رمزنگاری فعالیت می کند. این تیم بر روی تعداد زیادی صرافی کار و فعالیت کرده و شبکه بزرگی از شرکا را در این فضا جمع کرده است. این شرکا در مبادلات بوت استرپینگ نقش کلیدی دارند.

 • ضعف در خدمات مشتریان

هنگامی که که در مورد کاربران صحبت می کنیم باید تاجر ها را در دسته ای جداگانه قرار دهیم. درک ذهنیت معامله گر برای اجرای یک مبادله موفقیت آمیز حیاتی است. پول به معنای واقعی کلمه در معرض خطر است. بسیاری از معامله گران خدمات مبادله را به گونه ای انجام می دهند که گویی در حال مدیریت یک سایت رسانه اجتماعی هستند. یک تأخیر 3 ثانیه ای در دیدن به روزرسانی استاتوس دوستانتان به سختی مورد توجه قرار می گیرد ، اما در مبادله ، همچین موردی غیرقابل قبول است و به شکایات کاربران منجر می شود.

علاوه بر پشته فناوری ، بایننس با در نظر گرفتن خدمات دهی ساخته شده است. بایننس مسئولیت های پشتیبانی را به عهده کل کارمندان و شرکت می گذارد. وقتی یک تاجر با مشکلی روبرو می شود ، آنها مستقیماً از کسی که سیستم را می شناسد و نه کسی که از یک رونوشته می خواند ، پاسخ می گیرند.

 

 • ضعف در بین المللی سازی و پشتیبانی از زبان:

بلاک چین ها هیچ مرزی ندارند و بیشتر مبادلات فقط بر روی یک زبان یا یک کشور متمرکز است.

تیم بین المللی چند زبانه ما دارای تجربه کاری گسترده در آمریکای شمالی ، اروپا و آسیا است و ما می توانیم به راحتی از بازار جهانی پشتیبانی کنیم.

 

مبادله بایننس

موتور تطبیق:

موتور تطبیق ما قادر است 1400000 سفارش در ثانیه را پشتیبانی کند و بایننس را به یکی از سریعترین مبادلات امروز بازار تبدیل کند. در مبادله ما می توانید اطمینان داشته باشید که هرگز به خاطر شلوغ بودن موتور تطبیق ، سفارشات شما گیر نخواهند داشت.

عرضه ویژگی

ما این پلت فرم را به ترتیب زیر عرضه خواهیم کرد:

 • معاملات نقطه ای
 • معاملات حاشیه ای (Margin trading)
 • آینده
 • مبادله فوری ناشناس
 • مبادله غیرمتمرکز (روی زنجیره)
 • و غیره

سکه ها

سکه بایننس از جفت های معاملاتی در سکه های زیر پشتیبانی می کند:

 • BTC
 • ETH
 • LTC
 • NEO (ANS)
 • BNB (Binance Coin)

به مرور زمان سکه های بیشتری اضافه می شوند. ما معمولاً سکه هایی را اضافه می کنیم که دارای اعتبار قوی ، کاربر محور و نقدینگی بالایی باشند. اگر سکه ای دارید که می خواهید بعداً در بایننس درج شود ، شرکت کردن در ICO ما به شما کمک می کند.

ما برنامه ای برای پشتیبانی از ارزهای فیات مانند USD ، RMB ، JPY یا KRX نداریم.

 

تهیه ابزارآلات

ما مشتریان تجاری با زیر ساخت مشترک را از طریق راه های زیر پیدا می کنیم:

 • مشتری تجاری مبتنی بر وب
 • مشتری اندرویدی
 • مشتری ios (بر اساس بررسی اپ استور)
 • مشتری HTML5 تلفن همراه (از جمله مشتری WeChat H5)
 • مشتری کامپیوتر (ویندوز)
 • یقیه برنامه ها

پشتیبانی چند زبانه

ما از انگلیسی ، چینی ، ژاپنی و کره ای در تمام رابط های کاربری خود پشتیبانی خواهیم کرد. (نسخه اولیه فقط به زبان انگلیسی و چینی خواهد بود) و با گذشت زمان زبان های بیشتری اضافه می شوند.

 

پیش نمایش UI

مدل درآمد

درآمد بایننس از منابع زیر تأمین می شود:

منبع توضیح
هزینه مبادله در ابتدا بایننس برای هر معامله 0.2٪ هزینه ثابت خواهد گرفت. متعاقباً تغییرات دیگری معرفی خواهد شد ، از جمله آنچه سازنده بر می دارد و طبقه بندی مبتنی بر حجم . ما برنامه ای برای شارژ بالای 0.2٪ نداریم.
هزینه برداشت بایننس ممکن است هزینه کمی برای برداشت بگیرد
هزینه لیست بندی بایننس سکه های نوآورانه و دارایی های دیگری را برای لیست کردن در مبادله انتخاب می کند که ممکن است این لیست ها هزینه ای را در بر بگیرند
هزینه مارجین اگر در مارجین معامله کنید ، ممکن است هزینه یا سود مبلغ وام گرفته شده وجود داشته باشد.
هزینه های دیگر ممکن است هزینه های دیگری وجود داشته باشد که پلتفرم برای خدمات مختلف مانند سفارش الگوریتمی خودکار و غیره ممکن است جمع کند

 

 

سکه بایننس

ما سکه رمزی خود را به نام سکه بایننس صادر خواهیم کرد. یک محدودیت شدید MM 200 از BNB ایجاد خواهد شد ، هرگز افزایش نخواهد یافت. بایننس به طور طبیعی بر روی بلاکچین اتریوم با ERC 20 اجرا می شود.

 

 

 

توزیع

٪ اندازه(بایننس) شرکت کننده
50٪ 100,000,000 ICO
40٪ 80,000,000 تیم مؤسس
10٪ 20,000,000 سرمایه گذاران انجل

 

ICO  در بیتکوین و اتریوم ، در چندین پلتفورم در سراسر جهان اجرا می شود.

 

برنامه ICO

همه زمان های زیر زمان استاندارد چین ((CST، ساعتUTC + 8 هستند.

تاریخ عملیات
2017/06/14 شروع قطعی پروژه بایننس
2017/06/16 پیش نویس اولیه مقاله سفید به پایان رسید ، که در اختیار سرمایه گذاران بالقوه انجل قرار گرفت
2017/06/22 اعلام برنامه Binance ICO و انتشار نامه سفید برای عموم
2017/07/01 ICO شروع می شود (پلت فرم ها به زودی اعلام می شوند)
2017/07/15 Binance.com نسخه v0.1 پخش می شود ، تجارت فعال آغاز می شود
2017/07/21 ICO به پایان می رسد ، یا هر زمان که سکه ها تمام شود

 

ICO از ساعت 3 عصر اول ژوئیه آغاز می شود ، سرمایه گذاران می توانند توکن یا رمزهای بایننس را در 3 مرحله به صورت اولین خرید و خدمات اولیه خریداری کنند تا 100000000 توکن به فروش برسند. با شروع هر مرحله جدید ، قیمت افزایش می یابد.

سرمایه گذاران پس از اتمام ICO ، رمزهای بایننس را ظرف 5 روز کاری دریافت می کنند. برنامه دقیق به شرح زیر است:

(4)

مرحله ICO هفته اول هفته دوم هفته سوم
CST/GMT+8 اول جولای ساعت 15:00

تا 7ام جولای ساعت 15:00

7ام جولای ساعت 15:00

تا 14 جولای ساعت 15:00

14 جولای ساعت 15:00

تا 21 جولای ساعت 15:00

1 اتریوم 2700 بایننس 2500 بایننس 2300 بایننس
1 بیت کوبن بر اساس قیمت بازار

 

 

برنامه خرید مجدد و ارزش بایننس

شما می توانید برای پرداخت هرگونه هزینه در پلتفرم ما از بایننس استفاده کنید ، که شامل موارد زیر می شود اما تنها به این موارد محدود نمی شود:

 • هزینه های مبادله
 • هزینه های برداشت
 • هزینه های لیست بندی
 • و هر هزینه دیگری

وقتی که شما از بایننس برای پرداخت هزینه ها استفاده می کنید یک تخفیف قابل توجه دریافت خواهید کرد

سال اول سال دوم سال سوم سال چهارم سال پنجم
نرخ تخفیف 50٪ 25٪ 12.5٪ 6.75٪ بدون تخفیف

 

برنامه خرید مجدد

هر سه ماه یک بار، ما 20 درصد سود خود را برای خرید مجدد BNB و از بین بردن آنها استفاده خواهیم کرد ، تا زمانی که 50 درصد از کل BNB (MM100) را خریداری کنیم. کلیه معاملات خرید مجدد از طریق بلاکچین اعلام خواهد شد. ما در نهایت 100 MM، BNB را از بین خواهیم برد ، و 100 MM ، BNB باقی مانده است.

تبادل غیرمتمرکز

در آینده ، بایننس یک مبادله غیرمتمرکز ایجاد خواهد کرد ، جایی که BNB به عنوان یکی از دارایی های پایه کلیدی مانند “گاز” مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

طرح واگذاری بایننس برای تیم

توزیع اولیه: 20٪ (MM16)

بعد از یک سال                20٪ (MM16)

بعد از دو سال                20٪ (MM16)

بعد از سه سال               20٪ (MM16)

بعد از چهار سال            20٪ (MM16)

 

کاربرد سرمایه

 • 35٪ از سرمایه برای ساخت پلتفرم بایننس وارتقا سیستم استفاده می شود که شامل جذب افراد تیم ، آموزش و بودجه توسعه است.
 • 50٪ برای برندینگ و بازاریابی بایننس ، از جمله تبلیغ و آموزش مداوم نوآوری های بایننس و بلاکچین در رسانه های صنعتی استفاده خواهد شد. بودجه کافی برای فعالیتهای مختلف تبلیغاتی ، کمک به محبوب شدن بایننس در بین سرمایه گذاران و جذب کاربران فعال به پلتفرم ، همگی 50٪ از سرمایه را مصرف می کنند.
 • 15٪ برای مقابله با هر شرایط اضطراری یا غیرمنتظره ای که ممکن است پیش بیاید ، ذخیره می شود.

 

تیم

ما یک تیم مستحکم به رهبری Changpeng Zhao داریم که هم امور مالی سنتی وال استریت می شناسیم و هم تجربه ارزهای رمزنگاری شده را داریم. ما سابقه موفقیت در زمینه استارت آپ های موفقیت آمیز را در سوابق خود داریم.

 

 

چانگ پنگ ژائو – مدیر عامل

CZ بنیانگذار و مدیرعامل BijieTech است ، شرکتی که سیستم های مبادله مبتنی بر “ابر” را به اپراتورهای مبادله ارائه می دهد. از زمان تاسیس در سپتامبر 2015 ، BijieTech اکنون کنترل بیش از 30 صرافی در آسیا را دارد. در 12 ماه اول از زمان تأسیس ،BijieTech ،36.1 میلیون RMB (5.3 میلیون دلار آمریکا) درآمد کسب کرد و در سال دوم خود این مقدار را دوبرابر کرد. BijieTech هرگز هیچ سرمایه گذاری خارجی را قبول نکرده است ، زیرا جریان نقدینگی آن از روز اول مثبت بوده است.

به محض اتمام  ICO بایننس، CZ (چانگپنگ ژاو)سهامدار BijieTech خواهد بود ، اما تمام وظایف مدیریتی خود را به یک  مدیرعامل جدید واگذار می کند. CZ  منحصراً روی بایننس تمرکز خواهد کرد و این مورد برای همه اعضای BijieTech نام برده شده در این مقاله سفید نیز اعمال می شود.

قبل از BijieTech ، CZ از بنیانگذاران و مدیر ارشد فناوری شرکت OKCoin بود. در طی اقامت خود در آنجا ، OKCoin سایت بین المللی خود و پلتفرم معاملات آتی خود را راه اندازی کرد. با هماهنگی Stefan Thomas ، CZ همچنین اولین اثبات ذخایر(proof of reserves) را در هر صرافی رمزنگاری چین به عهده دارد. بلافاصله معاملات عمده دیگر در چین به وجود آمدند. وی علاوه بر مدیریت تیم فنی در آنجا ، تیم بازاریابی بین المللی را نیز هدایت می کند. او هنوز مربی و دوست خوب Zane Tackett است.

قبل از OKCoin ، CZ رئیس فناوری و سومین نفری بود که به تیم Blockchain.info پیوست. وی برای توسعه سرویس Blockchain.info از نزدیک با بن ریوز ، راجر ور ، آنتونی آنتونوپولوس و نیکولاس کاری همکاری کرد.

قبل از Blockchain.info ، CZ در سال 2005 شرکت Fusion Systems Ltd را تاسیس کرد ، شرکتی که متخصص در سیستم های تجاری بسیار کم تاخیر(ultra low latency) برای کارگزاران است. Fusion Systems در شانگهای آغاز به کار کرد و در حال حاضر دفاتر خود را در توکیو ، هنگ کنگ و لس آنجلس دارد. در میان سایر وظایف ، CZ مسئول بستن و استقرار سیستم های معاملاتی در Credit Suisse ، Goldman Sachs ، Deutsche Bank و غیره بود. CZ سیستم Fusion را برای کار تمام وقت در صنعت بلاکچین در سال 2013 ترک کرد.

قبل از Fusion Systems ، CZ به مدت 4 سال رئیس توسعه Bloomberg Tradebook Futures در نیویورک بود. در آنجا CZ تیمی را مدیریت کرد با درآمد سالانه بیش از 300 میلیون دلار که مسئول کل پلت فرم معاملات آتی در بلومبرگ بود.

پیش از بلومبرگ ، CZ درگیر کارآموزی کالج و اولین کار خارج از دانشگاه در توکیو بود و در یک شرکت برون سپاری فناوری کار می کرد که در توسعه سیستم های تجارت بورس سهام توکیو شرکت داشت که از اینجا تجربه تبادل او آغاز شد.

CZ  در چین متولد شد و به دبیرستان و کالج در کانادا رفت. CZ به زبان انگلیسی و چینی کاملاً مسلط است و به طور ابتدایی می تواند به زبان ژاپنی صحبت کند.

 

 

راجر ونگ – مدیر ارشد فناوری

راجر یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد فناوری است. او بیش از 10 سال در صنعت مالی کار کرده است ، مسئول ایجاد تیم های فنی ، طراحی معماری سطح بالای سیستم های مبادله و تسویه حساب و اجرای تیم های عملیاتی برای اطمینان از امنیت و ثبات سیستم های تبادل است.

قبل از BijieTech ، راجر در Nomura Securities ، بزرگترین بانک سرمایه گذاری در ژاپن کار می کرد. او مسئول رزرو اعتبار جهانی ، تجزیه و تحلیل و سیستم علامت گذاری بود که از هزاران تاجر و تحلیلگر جهانی پشتیبانی می کرد. وی همچنین یک موتور تطبیق اوراق قرضه هوشمند را ایجاد کرد که با استفاده از داده های تجاری / سفارش / موقعیت شرکت ، اطلاعات استعلام مشتری ، داده های شخص ثالث و همچنین اوراق قرضه عمومی ، برای کشف فرصت های شغلی شرکت با استفاده از الگوریتم های پیچیده  سفارشی ساخته شده است. اکنون سالانه بیش از 100 میلیون دلار درآمد برای Nomura ایجاد می کند.

قبل از نامورا ، وی یک رهبر فنی در مورگان استنلی بود ، جایی که او یک مخزن داده در سطح TB را طراحی و ساخت ، که تعداد زیادی از کاربران را برای انجام تجزیه و تحلیل داده های واقعی و مدل سازی مالی پشتیبانی می کرد. وی همچنین یک توسعه دهنده اصلی سیستم های معاملات الگوریتمی با تأخیر کم بود ، که به بزرگترین مشتریان شرکت مانند Blackstone و Wellington Fund خدمت می کرد که درآمد کمیسیون قابل توجهی را برای مورگان استنلی به بار می آورد.

راجر به زبان های انگلیسی ، چینی و ژاپنی کاملاً مسلط است.

 

 

 

جیمز هوفباور – معمار ارشد

جیمز یکی از بنیانگذاران و معمار ارشد BijieTech است. او موتور تطبیق اصلی و میان افزار آن را معماری و پیاده سازی می کند. وی همچنین برای اطمینان از امنیت و عملکرد بالا، بر نقاط پایانی عمومی مبادلات مشتریان نظارت می کند.

قبل از BijieTech ، جیمز در Palantir ، یک شرکت دره سیلیکونی که بر روی تجزیه و تحلیل داده های بزرگ متمرکز است ، کار می کرد. سیستم های با عملکرد بالا در مقیاس بزرگ Palantir برای امنیت سایبری ، مبارزه با پولشویی ، کشف تقلب ، مقابله با تروریسم و ​​بسیاری از اهداف تجزیه و تحلیل ارتباط داده ها توسط نهادهای خصوصی و دولتی استفاده می شود.

قبل از پالانتیر ، جیمز در Fusion Systems کار می کرد. پروژه قابل توجهی که جیمز روی آن کار کرد ، طراحی مجدد معماری سیستم های یک بانک سرمایه گذاری جهانی بود که بر کاهش تعداد سیستم ها ، رمزگذاری و مدیریت ایمن داده های حساس  متمرکز است و یک سیستم امنیتی کاربر جدید که تأیید اعتبار ، احراز هویت و ورود به سیستم حسابرسی فعال را ارائه می دهد، معرفی کرد.

جیمز در آمریکا بزرگ شد و تحصیل کرد و لیسانس علوم “Cum Laude” را در علوم کامپیوتر کسب کرد. او دو زبان انگلیسی(زیان مادری) و زبان ژاپنی (مسلط و دارای گواهینامه JLPT N2) را بلد است و بیش از 10 سال در ژاپن زندگی کرده است.

جیمز 7 سال است که CZ را می شناسد و آنها در دو استارت آپ با هم کار کرده اند.

 

پائول یاکوناس – معاون مهندسی

Paul معاون فنی مهندسی در BijieTech است ، مسئول اجرای ++ C موتور ماشین اصلی(core machine engine) است. وی بیش از 15 سال تجربه در توسعه سیستم های مبادله ای و برنامه های تجاری مالی دارد. او دائما به دنبال راه های جدید برای بهبود عملکرد و تکامل سیستم است.

قبل از BijieTech ، پل در SBI BITS که بخشی از گروه SBI است، در توکیو کار می کرد. SBI Group یک شرکت خدمات مالی لیست شده است که دارای مجموعه گسترده ای از مشاغل است. پائول مسئولیت توسعه مشتری و سرور را برای برنامه های تجاری بر عهده داشت.

قبل از آن ، پل در Fusions Systems در توکیو به عنوان رئیس توسعه بر Raptor ، دروازه ای برای بازار با تأخیرهای زیر 2 میکروثانیه ، و قبل از آن برای بلومبرگ در نیویورک کار می کرد.

پل 9 سال است که CZ را می شناسد و آنها در 3 شرکت با هم کار کرده اند.

 

آلن یان – مدیر محصولات

آلان یکی از بنیانگذاران و مدیر محصولات BijieTech است. آلان بیش از 10 سال تجربه در زمینه طراحی محصول ، تجربه کاربر و تجارت دارد. او نوآوری ها را در سیستم های مبادله ساخته شده توسط BijieTech هدایت می کند و محصول را خیلی جلوتر از رقابت در این فضای فوق العاده رقابتی کنترل می کند.

قبل از BijieTech ، آلان در هلدینگ بین المللی Orient کار می کرد که یکی از بزرگترین شرکتهای صادرات و واردات در شانگهای است. وی مسئول اجرای چندین محصول اطلاعاتی از جمله ERP و e-Fax بود. در همین حین ، او انواع سیستم عامل های بازی و محتوای VOD را هدایت می کرد.

 

سانی لی – مدیر اجرایی

سانی یکی از بنیانگذاران و مدیر عملیات BijieTech است. وی سالها تجربه مدیریت و مشاوره در زمینه فناوری را داشته است ،بیش از 20 پروژه سیستم تبادل را هدایت کرده و مشاوره جامعی را برای استراتژی ، عملیات ، کنترل ریسک و توسعه سیستم ارائه داده است.

قبل از BijieTech ، سانی در Accenture به عنوان مشاور ارشد کار می کرد. او به 500 شرکت برتر در زمینه های استراتژیک و فناوری اطلاعات مشاوره می داد و همچنین تعدادی از پروژه های سیستم های یکپارچه سازی اطلاعات  ERP، داده های بزرگ و IOT را به عهده داشت.

خطرات

خطرات زیادی در انجام یک مبادله وجود دارد. ما این را درک می کنیم و مهارت ها ، تجربه و رهبری لازم را برای غلبه بر آنها داریم.

 

 

امنیت ارجح تر است

بسیاری از مبادلات رمزنگاری به دلیل ضعف رویه های امنیتی از کار افتاده اند. با اقدامات احتیاطی ساده برای محافظت از منابع حیاتی می توان از بیشتر تخلفات امنیتی جلوگیری کرد. تیم ما در بایننس امنیت را به عنوان مهمترین نگرانی در ذهن خود درنظر گرفته است. ما تلاش می کنیم اطمینان حاصل کنیم که در مورد ایمن سازی زیرساخت ها و داده ها از جمله ISO/IEC 27001:2013 و استاندارد امنیت ارز رمزنگاری شده (CCSS) از بهترین روش های صنعت پیروی کرده ایم.

رقابت در بازار

ما می دانیم که یک فضای فوق العاده رقابتی وجود دارد. بدون اغراق می توان گفت اگز هزاران تیم وجود نداشته باشد حداقل صدها تیم وجود دارند که در حال  برنامه ریزی برای مبادله یا خواهان آن و یا در حین انجام مبادله هستند. رقابت شدید خواهد بود. اما در این عصر ، این یک خطر مشترک برای هر استارتاپ با محتوای درست و حسابی یا شرکت پیشرفته است. سوال این است: با توجه به سابقه ، تجربه ، منابع صنعت و محصول تیم ما آیا شما اعتقاد دارید که ما شانس بیشتری نسبت به بقیه داریم؟ اگر بله ، لطفاً به ICO ما بپیوندید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.